Strzelcy - III Liga B

BramkiNazwisko i imięDrużyna
58Czyżak KamilDream Team
26Małyszew PiotrGol Hunters
24Wawszczak MichałŁódka Bols J.P.
22Sieradz SzymonDream Team
16Daziński MichałSektor 7
Konopka NorbertŁódka Bols J.P.
14Gawarski MateuszŁódka Bols J.P.
Parcheta KamilMickiewicza
Wojtecki MichałMickiewicza
12Brączkowski MariuszFC Śfagiers
Majchrowicz PrzemysławŁódka Bols J.P.
Pędowski DamianSektor 7
Pędowski AdamSektor 7
Sarna KarolDream Team
Sójka PawełFC Śfagiers
Wyszkowski DanielGol Hunters
10Kalkowski MateuszFC Śfagiers
Kiciński DariuszMickiewicza
8Kachniarz MariuszNJZ 2003
Kostecki AdrianSektor 7
Miecznikowski ŁukaszŁódka Bols J.P.
Targoński AdrianKS KK-POL
7Kmiołek ArturGol Hunters
Matusik ŁukaszSzkoda Czasu
Olszewski PiotrNJZ 2003
Zakrzewski RafałSzkoda Czasu
6Hołubiuk RadosławMickiewicza
Przybysz TomaszFC Śfagiers
Weiss JarosławGol Hunters
Włodarczyk AdamFC Śfagiers
Łabędź MichałDream Team
5Nowakowski PawełSzkoda Czasu
Polczyński MarcinSzkoda Czasu
Wójcik MarcinDaj Na Bańkę
4Banaszek ŁukaszMickiewicza
Chudorliński MateuszDream Team
Jankowski MarcinSektor 7
Kocun GrzegorzGol Hunters
Majchrowicz AdrianŁódka Bols J.P.
Milewski ArkadiuszSektor 7
Mioduszewski MichałDream Team
Pacanowski ŁukaszKS KK-POL
Panas DamianKS KK-POL
Stankiewicz ArturSektor 7
Szymczak MichałGol Hunters
Wierzbiński MichałMickiewicza
3Grabowski ŁukaszDaj Na Bańkę
Jastrzębski KarolNJZ 2003
Karwowski MariuszSzkoda Czasu
Nowakowski AndrzejSzkoda Czasu
Prusinowski ŁukaszSzkoda Czasu
Prusinowski SebastianSzkoda Czasu
Przybysz MaciejDream Team
Rasiński AdrianNJZ 2003
Szczepański KamilSektor 7
2Biernat PawełSektor 7
Bogusiewicz PawełDream Team
Bozzanca GiuseppeDream Team
Falęcki RobertMickiewicza
Filipiak PiotrFC Śfagiers
Górka PiotrSektor 7
Górka CezarySektor 7
Ickiewicz JacekMickiewicza
Jaśkowski CyprianŁódka Bols J.P.
Kubalski CezaryDaj Na Bańkę
Lodzik MichałŁódka Bols J.P.
Mróz PatrykMickiewicza
Polak JakubFC Śfagiers
Poliński ŁukaszGol Hunters
Rosiński ŁukaszŁódka Bols J.P.
Sibicki TomaszDream Team
Sokół RobertMickiewicza
Staszewski BartłomiejDaj Na Bańkę
Stelmaszczyk CezaryDaj Na Bańkę
Szacherski MarcinGol Hunters
Tschirschnitz DamianDaj Na Bańkę
Walecki DamianGol Hunters
Wasik MarcinKS KK-POL
1Andrzejczak AdrianGol Hunters
Bieńkowski DanielNJZ 2003
Czapski KamilFC Śfagiers
Duliasz PawełDaj Na Bańkę
Jakubiak MaciejNJZ 2003
Kopczyński DominikDaj Na Bańkę
Lis PiotrDaj Na Bańkę
Majchrowicz PawełŁódka Bols J.P.
Matusik MichałSzkoda Czasu
Pakosiński MarcinDaj Na Bańkę
Polak ArkadiuszFC Śfagiers
Reszka KrzysztofFC Śfagiers
Smulewicz MariuszFC Śfagiers
Świtoń KrzysztofNJZ 2003
Zieliński KamilŁódka Bols J.P.

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią