Strzelcy - II Liga

BramkiNazwisko i imięDrużyna
37Jędrzejewski JanuszTZW
35Oleś KacperZmarnowane Talenty
32Chojnowski MateuszAjax Rajsterdam
18Falęta DamianAjax Rajsterdam
13Banasiewicz JakubWariaci Team
Gąska MichałZmarnowane Talenty
12Koćmierowski MartinZmarnowane Talenty
11Wędzyński KamilFC Standard
10Oleszczuk PawełTZW
Stankiewicz DanielAjax Rajsterdam
Turek PatrykZmarnowane Talenty
9Kiciński MateuszMickiewicza
Kobliuk TarasMickiewicza
Kostro DamianFormacja
8Bednarek PawełWariaci Team
Ostrowski ŁukaszBalanga
Pawlak JakubZmarnowane Talenty
Tkacz JarosławTZW
Ziółkowski PiotrFC Standard
7Bachurski PiotrZmarnowane Talenty
Krztoń KamilFormacja
Podstawka KrystianSpoceni
Sokół MariuszNajlepsze za nami
Tomaszewski JacekTZW
Wierzejski ArturFormacja
Wiśniewski RadosławSpoceni
6Chyża MarcinWariaci Team
Kowalik ŁukaszAjax Rajsterdam
Orłowski MaciejBalanga
Rudnicki MarcinBalanga
Stasiorczyk ŁukaszFC Standard
5Cegiełka JakubZmarnowane Talenty
Teofilak TomaszNajlepsze za nami
4Boniecki DariuszSpoceni
Buczny PatrykWariaci Team
Kwiecień PrzemysławFormacja
Michnowski MichałBalanga
Woźniak TomaszFuero
Wyżykowski PawełAjax Rajsterdam
Zabijak JakubWariaci Team
3Burza HubertWariaci Team
Daziński MichałSektor 7
Dziedzic PawełFormacja
Gąsiorowski PawełBalanga
Grzymkowski BartekMickiewicza
Horinevskyi TarasMickiewicza
Kamiński DominikMickiewicza
Kluczkowski KarolWariaci Team
Lewkowicz TymoteuszFormacja
Murawski MateuszAjax Rajsterdam
Rok RafałWariaci Team
Romatowski PawełSektor 7
Rybicki MarcinFuero
Walburg AlanFuero
Wierzbicki RobertNajlepsze za nami
2Bączek RafałFuero
Bartecki SławomirFormacja
Białowarczuk SebastianFC Standard
Górka PiotrSektor 7
Herman PiotrFuero
Jaroszewski KewinSpoceni
Kaczor PiotrNajlepsze za nami
Końpa MaciejAjax Rajsterdam
Kowal SergiejMickiewicza
Kubiak WaldemarFormacja
Majewski RadosławFC Standard
Osmólski GrzegorzTZW
Uściński RadosławFormacja
Waśniewski PiotrSpoceni
Włodarski BartłomiejBalanga
1Cudejko CezaryMickiewicza
Domżała DanielBalanga
Dyttus KarolNajlepsze za nami
Figurski DanielFC Standard
Fijałek JakubMickiewicza
Góralczyk PiotrNajlepsze za nami
Goździewski DawidWariaci Team
Janicki MarcinZmarnowane Talenty
Jechna PawełNajlepsze za nami
Kałuski JakubMickiewicza
Kotulski MateuszSpoceni
Kraszewski KamilNajlepsze za nami
Kropicz MikołajSektor 7
Kuczyński JarosławMickiewicza
Lemański KrzysztofTZW
Majkowski RafałSektor 7
Matanowski DominikFuero
Matyjasek PiotrZmarnowane Talenty
Małkiewicz ArturFormacja
Milczarek RafałBalanga
Milewski ArkadiuszSektor 7
Oleksiej RadosławWariaci Team
Orłowski SzymonFuero
Papadopolos JakubAjax Rajsterdam
Patriak DamianFuero
Pędowski AdamSektor 7
Popiołek MichałFC Standard
Prus AdamNajlepsze za nami
Rybicki RobertFuero
Szymański DanielFormacja
Wiekiery MaciejWariaci Team
Wojnowski ŁukaszSektor 7
Wojtecki KarolMickiewicza
Wolski TomaszFC Standard
Wrzesiński ŁukaszWariaci Team
Wysocki KrystianFC Standard
Ziułkowski BartoszAjax Rajsterdam

 

Wszystkie rzuty wolne są bezpośrednie.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią