FC CHAOS

BRAK HERBU

Poprzednie nazwy:Balanga
Kapitan:brak danych
Telefon:brak danych
Strona www:brak danych
Adres mailowy:brak danych
Najwyższa wygrana:13 : 0  NJZ 2003  (2016-04-30)
Najwyższa przegrana:4 : 11  NJZ 2003  (2015-10-03)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Białogórski Michałbrak danych02014-09-012015-07-12
2.Birkowski Mateuszbrak danych02015-09-012015-11-05
3.Borzyński Adrianbrak danych22014-09-012015-07-12
4.Czernecki Damianbrak danych102016-09-012017-07-31
5.Domżała Danielbrak danych472014-09-012015-07-12
6.Domżała Danielbrak danych472015-09-012016-07-17
7.Domżała Danielbrak danych472016-09-012017-07-31
8.Dzbański Rafałbrak danych212016-09-012017-07-31
9.Garbacz Robertbrak danych582016-09-012017-07-31
10.Garbacz Robertbrak danych582016-04-022016-07-17
11.Garbacz Robertbrak danych582014-09-012015-07-12
12.Gąsiorowski Pawełbrak danych262016-09-012017-07-31
13.Gąsiorowski Pawełbrak danych262015-03-202015-07-12
14.Gąsiorowski Pawełbrak danych262015-09-012016-07-17
15.Grzymkowski Arturbrak danych52016-09-012017-07-31
16.Jakubowski Mateuszbrak danych352016-09-012017-07-31
17.Jakubowski Mateuszbrak danych352014-09-012015-07-12
18.Jakubowski Mateuszbrak danych352015-09-012016-07-17
19.Kowalski Kamilbrak danych32016-09-012017-07-31
20.Kowalski Marekbrak danych72016-09-012017-07-31
21.Kowalski Marekbrak danych72014-09-012015-07-12
22.Kowalski Kamilbrak danych442015-09-012016-07-17
23.Kowalski Kamilbrak danych442014-09-012015-07-12
24.Kurowski Adrianbrak danych82015-09-012016-07-17
25.Kurowski Adrianbrak danych82015-03-202015-07-12
26.Lemański Marcinbrak danych72016-04-022016-07-17
27.Lemański Marcinbrak danych72016-09-012017-07-31
28.Ostaszewski Danielbrak danych02014-09-012015-07-12
29.Rakowski Maciejbrak danych12015-09-012016-07-17
30.Rudnicki Adambrak danych02015-09-012016-07-17
31.Rudnicki Marcinbrak danych102015-09-012016-07-17
32.Rudnicki Marcinbrak danych102014-09-012015-07-12
33.Rudnicki Adambrak danych92014-09-012015-07-12
34.Sekutowicz Sebastianbrak danych02015-09-012016-07-17
35.Sekutowicz Sebastianbrak danych02014-09-012015-07-12
36.Tański Danielbrak danych32014-09-012015-07-12
37.Tański Danielbrak danych32016-09-012017-07-31
38.Tański Danielbrak danych32015-09-012016-07-17
39.Walczak Adambrak danych272015-09-012016-07-17
40.Walczak Adambrak danych272014-09-012015-07-12
41.Wawrzyński Janbrak danych432016-09-012017-07-31
42.Wawrzyński Janbrak danych432014-09-012015-07-12
43.Wawrzyński Janbrak danych432015-09-012016-07-17
44.Witkowski Pawełbrak danych02014-09-012015-07-12
45.Witkowski Piotrbrak danych12014-09-012015-07-12
46.Wójcik Danielbrak danych42015-09-012015-11-05
47.Wysocki Tomaszbrak danych22016-09-012017-07-31
48.Wysocki Tomaszbrak danych22014-09-012015-07-12
49.Wysocki Tomaszbrak danych22015-09-012016-07-17
50.Żołnierzak Kamilbrak danych12016-09-012017-07-31
51.Żołnierzak Michałbrak danych62016-09-012017-07-31

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią