FC Zerowcy

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Wiktor Kluskiewicz
Telefon:509 751 410
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:13 : 0  NJZ 2003  (2014-11-15)
Najwyższa przegrana:3 : 13  Robotnicy  (2013-09-14)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Balkiewicz Radosławbrak danych332021-09-01
2.Bieńkowski Daniel24 lat302021-09-01
3.Chrzanowski Jacekbrak danych42021-09-01
4.Dubiel Paweł34 lat162021-09-01
5.Glinicki Karol22 lat82021-09-01
6.Godzina Konradbrak danych32021-09-01
7.Jechna Kacperbrak danych72021-09-01
8.Kluczkowski Adrian29 lat272021-09-01
9.Kluskiewicz Wiktor25 lat1202021-09-01
10.Królak Adrian28 lat432021-09-01
11.Leszczyński Adrian24 lat862021-09-01
12.Lubiński Dawid24 lat52021-09-01
13.Moch Maciejbrak danych32021-09-01
14.Osak Robert25 lat312021-09-01
15.Pawłowski Marcin37 lat232021-09-01
16.Rusin Pawełbrak danych02021-09-01
17.Sieradz Szymon24 lat222021-09-01
18.Siudyn Rafał24 lat372021-09-01
19.Stawinoga Jakubbrak danych92021-09-01
20.Szlubowski Dawid24 lat272021-09-01
21.Wańko Maciej27 lat242021-09-01
22.Wojciechowski Michał23 lat252021-09-01
23.Wojciechowski Maciej23 lat222021-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Anuszkiewicz Michałbrak danych22016-09-012017-07-31
2.Anuszkiewicz Michałbrak danych22013-09-012014-07-06
3.Bekisz Michałbrak danych142013-09-012014-07-06
4.Bekisz Michałbrak danych142015-09-012016-07-17
5.Bekisz Michałbrak danych142014-09-012015-07-12
6.Chlebowski Piotr24 lat262014-09-012015-07-12
7.Chlebowski Piotr24 lat262019-09-012021-03-01
8.Chlebowski Piotr24 lat262017-09-012018-06-30
9.Chlebowski Piotr24 lat262015-09-012016-07-17
10.Chlebowski Piotr24 lat262013-09-012014-07-06
11.Chmielak Janbrak danych212017-04-062017-07-31
12.Glinicki Mateusz24 lat42019-09-012021-03-01
13.Glinicki Mateusz24 lat42014-09-012015-07-12
14.Glinicki Mateusz24 lat42017-09-012018-06-30
15.Glinicki Mateusz24 lat42013-09-012014-07-06
16.Glinicki Mateusz24 lat42015-09-012016-07-17
17.Glinicki Mateusz24 lat42017-04-062017-07-31
18.Jatczak Mateuszbrak danych142016-09-012017-07-31
19.Kamiński Hubertbrak danych72020-03-012020-08-30
20.Kluskiewicz Mateuszbrak danych02020-03-012021-03-01
21.Kot Sebastian22 lat152017-04-062017-07-31
22.Krawczyk Daniel23 lat172016-04-112016-07-17
23.Krawczyk Daniel23 lat172016-09-012017-07-31
24.Krawczyk Daniel23 lat172017-09-012018-06-30
25.Król Mateuszbrak danych582016-09-012017-07-31
26.Kusiński Sebastianbrak danych12014-09-012015-07-12
27.Lewandowski Jacek121 lat02017-09-012018-06-30
28.Lubiak Krystian24 lat262019-09-012021-03-01
29.Pielaszewski Karolbrak danych92014-09-012015-07-12
30.Pielaszewski Karolbrak danych92013-09-012014-07-06
31.Pielaszewski Karolbrak danych92015-09-012016-07-17
32.Pisarek Sebastianbrak danych32014-09-012015-07-12
33.Pisarek Sebastianbrak danych32015-09-012016-07-17
34.Pisarek Sebastianbrak danych32016-09-012017-07-31
35.Podstawka Krystian22 lat272017-09-012018-06-30
36.Ślubowski Jakub25 lat892019-09-012020-08-30
37.Walecki Jakubbrak danych212018-09-092019-07-01
38.Wodzyński Piotrbrak danych42019-09-012021-03-01
39.Wroński Jakub24 lat42016-09-012017-07-31
40.Wroński Jakub24 lat42017-09-012018-06-30
41.Wroński Jakub24 lat42020-03-012021-03-01

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią