Gol Hunters

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Łukasz Poliński
Telefon:532 367 801
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:14 : 1  Squadra Azzurra  (2016-07-03)
Najwyższa przegrana:4 : 15  Wariaci Team  (2019-06-23)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Andrzejczak Adrianbrak danych72019-09-01
2.Brański Eryk41 lat02019-09-01
3.Goźliński Bartłomiejbrak danych32019-09-01
4.Kmiołek Arturbrak danych392019-09-01
5.Kocun Grzegorz42 lat152019-09-01
6.Kopeć Jacekbrak danych02019-09-01
7.Małyszew Piotr32 lat712019-09-01
8.Nowakowski Łukaszbrak danych52019-09-01
9.Poliński Łukasz36 lat162019-09-01
10.Szacherski Marcin33 lat292019-09-01
11.Szymczak Michał31 lat82019-09-01
12.Weiss Jarosław42 lat142019-09-01
13.Wiśniewski Sławomir34 lat162019-09-01
14.Witkowski Paweł34 lat222019-09-01
15.Wyszkowski Daniel31 lat252019-09-01
16.Żak Łukaszbrak danych82019-09-01
17.Zakrzewski Michał34 lat52019-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Bonisławski Maciejbrak danych82016-09-012017-07-31
2.Błoński Marcinbrak danych492014-03-242014-07-06
3.Błoński Marcinbrak danych492015-09-012016-07-17
4.Błoński Marcinbrak danych492014-09-012015-07-12
5.Dołęgowski Radosławbrak danych02017-09-012018-06-30
6.Gertruda Łukasz38 lat02017-09-012018-06-30
7.Głowacki Łukasz33 lat82017-09-012018-06-30
8.Głowacki Łukasz33 lat82016-09-012017-07-31
9.Głowacki Łukasz33 lat82015-09-012016-07-17
10.Jakubiak Maciejbrak danych02014-09-012015-04-07
11.Jończyk Łukaszbrak danych02013-09-012014-07-06
12.Kakietek Marcinbrak danych42014-03-242014-07-06
13.Kakietek Marcinbrak danych42014-09-012015-07-12
14.Kakietek Marcinbrak danych42015-09-012016-07-17
15.Kędziorek Marcinbrak danych42015-09-012016-07-17
16.Kędziorek Marcinbrak danych42014-09-012015-07-12
17.Kuna Pawełbrak danych02013-09-012014-07-06
18.Makowski Łukasz35 lat42014-09-012015-04-07
19.Marciniak Jacekbrak danych02013-09-012014-07-06
20.Marszałek Krzysztofbrak danych02016-09-012017-07-31
21.Oktaba Radosławbrak danych02013-09-012013-12-31
22.Pacek Mateusz20 lat02017-09-012018-06-30
23.Petryka Mirosławbrak danych12014-09-012015-07-12
24.Petryka Mirosławbrak danych12014-03-242014-07-06
25.Piaścik Michałbrak danych22014-03-242014-07-06
26.Piaścik Michałbrak danych22014-09-012015-07-12
27.Pisarzewski Marcinbrak danych122015-03-182015-07-12
28.Przystupa Łukaszbrak danych02014-09-012015-07-12
29.Radzikowski Bartoszbrak danych02014-09-012015-07-12
30.Radzikowski Bartoszbrak danych02015-09-012016-07-17
31.Ruszkowski Jacekbrak danych72014-09-012015-07-12
32.Ruszkowski Jacekbrak danych72013-09-012014-07-06
33.Sulejewski Michał29 lat02017-09-012018-06-30
34.Walecki Damian31 lat182017-09-012018-06-30
35.Walecki Damian31 lat182016-09-012017-07-31
36.Zakrzewski Michałbrak danych122013-09-012014-07-06
37.Zakrzewski Michałbrak danych122014-09-012015-07-12
38.Zdunek Paweł31 lat02017-09-012018-06-30

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią