Gol Hunters

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Łukasz Poliński
Telefon:532 367 801
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:14 : 1  Squadra Azzurra  (2016-07-03)
Najwyższa przegrana:0 : 14  Junit  (2013-10-12)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Andrzejczak Adrianbrak danych52018-09-09
2.Brański Eryk40 lat02018-09-09
3.Goźliński Bartłomiejbrak danych32018-09-09
4.Kmiołek Arturbrak danych222018-09-09
5.Kocun Grzegorz41 lat32018-09-09
6.Małyszew Piotr31 lat632018-09-09
7.Poliński Łukasz35 lat162018-09-09
8.Szacherski Marcin33 lat292018-09-09
9.Weiss Jarosław41 lat142018-09-09
10.Wiśniewski Sławomir33 lat162018-09-09
11.Witkowski Paweł34 lat132018-09-09
12.Wyszkowski Daniel31 lat212018-09-09
13.Żak Łukaszbrak danych02018-09-09
14.Zakrzewski Michał33 lat52018-09-09
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Bonisławski Maciejbrak danych82016-09-012017-07-31
2.Błoński Marcinbrak danych492015-09-012016-07-17
3.Błoński Marcinbrak danych492014-09-012015-07-12
4.Błoński Marcinbrak danych492014-03-242014-07-06
5.Dołęgowski Radosławbrak danych02017-09-012018-06-30
6.Gertruda Łukasz37 lat02017-09-012018-06-30
7.Głowacki Łukasz33 lat82017-09-012018-06-30
8.Głowacki Łukasz33 lat82016-09-012017-07-31
9.Głowacki Łukasz33 lat82015-09-012016-07-17
10.Jakubiak Maciejbrak danych02014-09-012015-04-07
11.Jończyk Łukaszbrak danych02013-09-012014-07-06
12.Kakietek Marcinbrak danych42014-03-242014-07-06
13.Kakietek Marcinbrak danych42014-09-012015-07-12
14.Kakietek Marcinbrak danych42015-09-012016-07-17
15.Kędziorek Marcinbrak danych42015-09-012016-07-17
16.Kędziorek Marcinbrak danych42014-09-012015-07-12
17.Kuna Pawełbrak danych02013-09-012014-07-06
18.Makowski Łukasz35 lat22014-09-012015-04-07
19.Marciniak Jacekbrak danych02013-09-012014-07-06
20.Marszałek Krzysztofbrak danych02016-09-012017-07-31
21.Oktaba Radosławbrak danych02013-09-012013-12-31
22.Pacek Mateusz19 lat02017-09-012018-06-30
23.Petryka Mirosławbrak danych12014-09-012015-07-12
24.Petryka Mirosławbrak danych12014-03-242014-07-06
25.Piaścik Michałbrak danych22014-09-012015-07-12
26.Piaścik Michałbrak danych22014-03-242014-07-06
27.Pisarzewski Marcinbrak danych122015-03-182015-07-12
28.Przystupa Łukaszbrak danych02014-09-012015-07-12
29.Radzikowski Bartoszbrak danych02015-09-012016-07-17
30.Radzikowski Bartoszbrak danych02014-09-012015-07-12
31.Ruszkowski Jacekbrak danych72014-09-012015-07-12
32.Ruszkowski Jacekbrak danych72013-09-012014-07-06
33.Sulejewski Michał28 lat02017-09-012018-06-30
34.Szymczak Michał30 lat52015-09-012016-07-17
35.Szymczak Michał30 lat52016-09-012017-07-31
36.Szymczak Michał30 lat52017-09-012018-06-30
37.Walecki Damian30 lat162016-09-012017-07-31
38.Walecki Damian30 lat162017-09-012018-06-30
39.Zakrzewski Michałbrak danych122014-09-012015-07-12
40.Zakrzewski Michałbrak danych122013-09-012014-07-06
41.Zdunek Paweł31 lat02017-09-012018-06-30

 

Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników. W przypadku mniejszej ilości graczy sędzia ma obowiązek przyznać walkower drużynie przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią