Gol Hunters

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Łukasz Poliński
Telefon:532 367 801
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:14 : 1  Squadra Azzurra  (2016-07-03)
Najwyższa przegrana:0 : 14  Junit  (2013-10-12)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Brański Eryk40 lat02017-09-01
2.Dołęgowski Radosławbrak danych02017-09-01
3.Gertruda Łukasz37 lat02017-09-01
4.Głowacki Łukasz32 lat82017-09-01
5.Kocun Grzegorz41 lat22017-09-01
6.Małyszew Piotr31 lat612017-09-01
7.Pacek Mateusz19 lat02017-09-01
8.Poliński Łukasz35 lat162017-09-01
9.Sulejewski Michał28 lat02017-09-01
10.Szacherski Marcin32 lat292017-09-01
11.Szymczak Michał30 lat52017-09-01
12.Walecki Damian30 lat162017-09-01
13.Weiss Jarosław41 lat142017-09-01
14.Wiśniewski Sławomir33 lat162017-09-01
15.Witkowski Paweł33 lat132017-09-01
16.Wyszkowski Daniel30 lat192017-09-01
17.Zakrzewski Michał33 lat22017-09-01
18.Zdunek Paweł30 lat02017-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Andrzejczak Adrianbrak danych52015-09-012016-07-17
2.Andrzejczak Adrianbrak danych52014-09-012015-07-12
3.Andrzejczak Adrianbrak danych52016-09-012017-07-31
4.Andrzejczak Adrianbrak danych52014-03-242014-07-06
5.Bonisławski Maciejbrak danych82016-09-012017-07-31
6.Błoński Marcinbrak danych492015-09-012016-07-17
7.Błoński Marcinbrak danych492014-09-012015-07-12
8.Błoński Marcinbrak danych492014-03-242014-07-06
9.Goźliński Bartłomiejbrak danych32016-09-012017-07-31
10.Goźliński Bartłomiejbrak danych32015-09-012016-07-17
11.Goźliński Bartłomiejbrak danych32014-09-012015-07-12
12.Jakubiak Maciejbrak danych02014-09-012015-04-07
13.Jończyk Łukaszbrak danych02013-09-012014-07-06
14.Kakietek Marcinbrak danych42014-03-242014-07-06
15.Kakietek Marcinbrak danych42015-09-012016-07-17
16.Kakietek Marcinbrak danych42014-09-012015-07-12
17.Kędziorek Marcinbrak danych42014-09-012015-07-12
18.Kędziorek Marcinbrak danych42015-09-012016-07-17
19.Kmiołek Arturbrak danych212015-09-012016-07-17
20.Kmiołek Arturbrak danych212016-09-012017-07-31
21.Kmiołek Arturbrak danych212014-09-012015-07-12
22.Kuna Pawełbrak danych02013-09-012014-07-06
23.Makowski Łukasz34 lat22014-09-012015-04-07
24.Marciniak Jacekbrak danych02013-09-012014-07-06
25.Marszałek Krzysztofbrak danych02016-09-012017-07-31
26.Oktaba Radosławbrak danych02013-09-012013-12-31
27.Petryka Mirosławbrak danych12014-09-012015-07-12
28.Petryka Mirosławbrak danych12014-03-242014-07-06
29.Piaścik Michałbrak danych22014-09-012015-07-12
30.Piaścik Michałbrak danych22014-03-242014-07-06
31.Pisarzewski Marcinbrak danych122015-03-182015-07-12
32.Przystupa Łukaszbrak danych02014-09-012015-07-12
33.Radzikowski Bartoszbrak danych02014-09-012015-07-12
34.Radzikowski Bartoszbrak danych02015-09-012016-07-17
35.Ruszkowski Jacekbrak danych72014-09-012015-07-12
36.Ruszkowski Jacekbrak danych72013-09-012014-07-06
37.Szacherski Marcinbrak danych32014-09-012015-07-12
38.Szacherski Marcinbrak danych32013-09-012014-07-06
39.Zakrzewski Michałbrak danych122014-09-012015-07-12
40.Zakrzewski Michałbrak danych122013-09-012014-07-06

 

Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników. W przypadku mniejszej ilości graczy sędzia ma obowiązek przyznać walkower drużynie przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią