Spoceni

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Wojciech Łączka
Telefon:660 440 702
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:13 : 0  KS TS  (2017-07-20)
Najwyższa przegrana:1 : 12  Robotnicy  (2014-10-12)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bieniek Paweł43 lat302017-09-01
2.Biernacki Janusz51 lat12017-09-01
3.Bocheński Mariusz41 lat112017-09-01
4.Feliksiak Piotr22 lat12017-09-01
5.Gliński Jan42 lat212017-09-01
6.Kerpert Piotr42 lat72017-09-01
7.Malik Zbigniew41 lat02017-09-01
8.Mazurkiewicz Marcin31 lat02017-09-01
9.Pachnik Adam41 lat02017-09-01
10.Sobolewski Andrzej38 lat222017-09-01
11.Waśniewski Piotr43 lat372017-09-01
12.Wiśniewski Radosław21 lat152017-09-01
13.Łączka Wojciech42 lat492017-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Ausfeld Piotrbrak danych172014-09-012015-07-12
2.Ausfeld Piotrbrak danych172015-09-012016-07-17
3.Badowski Sebastianbrak danych02016-04-152016-07-17
4.Biernat Paweł31 lat232014-03-292014-07-06
5.Biernat Paweł31 lat232014-09-012015-03-20
6.Domaradzki Mateuszbrak danych52016-05-022016-07-17
7.Gajda Krzysztofbrak danych32013-09-012014-07-06
8.Gajda Krzysztofbrak danych32014-09-012015-07-12
9.Gajda Krzysztofbrak danych32015-09-012016-07-17
10.Krysa Łukaszbrak danych52016-09-012017-07-31
11.Krysa Łukaszbrak danych52015-09-012016-07-17
12.Morajko Łukaszbrak danych182015-09-012016-07-17
13.Morajko Łukaszbrak danych182014-09-012015-07-12
14.Mróz Jerzybrak danych12014-09-012015-07-12
15.Mróz Jerzybrak danych12013-09-012014-04-27
16.Pietrzak Kamil Karolbrak danych152013-11-162014-07-06
17.Pustoła Marekbrak danych52016-09-012017-07-31
18.Talibiak Piotrbrak danych02016-09-012017-07-31
19.Wydra Sebastian22 lat372015-09-012016-04-03
20.Wydra Sebastian22 lat372014-09-012015-07-12
21.Wydra Sebastian22 lat372013-09-012014-07-06

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią