Formacja

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Paweł Dziedzic
Telefon:726 590 477
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:14 : 0  FC Standard  (2014-12-07)
Najwyższa przegrana:5 : 12  Canarinhos  (2015-06-27)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Buze Arkadiusz37 lat442017-09-01
2.Chudorliński Marek50 lat82017-09-01
3.Cichocki Przemysław30 lat202017-09-01
4.Dąbkowski Piotr31 lat32017-09-01
5.Dziedzic Paweł50 lat92017-09-01
6.Jechna Paweł36 lat492017-09-01
7.Juśkiewicz Leszek46 lat112017-09-01
8.Kostro Damian40 lat322017-09-01
9.Krawczyk Adam34 lat42017-09-01
10.Krupa Adrian24 lat62017-09-01
11.Krztoń Kamil34 lat602017-09-01
12.Kubiak Waldemar37 lat52017-09-01
13.Kwiecień Przemysław39 lat292017-09-01
14.Michałowski Piotr30 lat02017-09-01
15.Rudowski Daniel33 lat32017-09-01
16.Świstek Konrad42 lat92017-09-01
17.Szabluk Adrian23 lat312017-09-01
18.Teofilak Tomasz33 lat462017-09-01
19.Tymiński Karol36 lat72017-09-01
20.Uściński Jarosław31 lat02017-10-06
21.Uściński Radosław34 lat02017-10-06
22.Wielgo Artur35 lat152017-09-01
23.Wierzejski Artur37 lat352017-09-01
24.Żak Robert37 lat02017-09-01
25.Żebrowski Jerzy49 lat02017-09-01
26.Żukowski Mariusz43 lat32017-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Arcyz Wojciechbrak danych32014-03-282014-07-06
2.Arcyz Wojciechbrak danych32014-09-012015-07-12
3.Banasiak Krystianbrak danych02016-09-232017-07-31
4.Chrobak Rafałbrak danych02016-03-142016-07-17
5.Chrzanowski Michał30 lat232013-09-012014-07-06
6.Chrzanowski Michał30 lat232015-09-012016-07-17
7.Chrzanowski Michał30 lat232014-09-012015-07-12
8.Chudorliński Mateusz19 lat152015-09-012016-04-01
9.Chudorliński Mateusz19 lat152014-09-012015-07-12
10.Dąbkowski Marekbrak danych02016-11-122017-07-31
11.Doroz Tomaszbrak danych02013-09-012014-07-06
12.Doroz Tomaszbrak danych02016-09-012017-07-31
13.Doroz Tomaszbrak danych02015-09-012016-07-17
14.Doroz Tomaszbrak danych02014-09-012015-07-12
15.Fiołek Karolbrak danych12016-09-012017-07-31
16.Fiołek Karolbrak danych12014-09-012015-07-12
17.Fiołek Karolbrak danych12015-09-012016-07-17
18.Gołda Grzegorzbrak danych22014-09-012015-07-12
19.Gołda Grzegorzbrak danych22016-09-012017-07-31
20.Gołda Grzegorzbrak danych22013-09-012014-07-06
21.Gołda Grzegorzbrak danych22015-09-012016-07-17
22.Gralewski Bartoszbrak danych02013-09-012014-07-06
23.Jalowski Krystian33 lat652015-09-012016-07-17
24.Jalowski Krystian33 lat652015-03-262015-07-12
25.Jarosiewicz Paweł31 lat152013-09-012014-07-06
26.Majcherczyk Krzysztofbrak danych02016-10-062017-07-31
27.Poneta Krzysztofbrak danych12014-09-012015-07-12
28.Schlade Bartosz29 lat132015-09-012016-04-09
29.Wiśniewski Michałbrak danych152013-09-012014-07-06
30.Wiśniewski Mateuszbrak danych32014-05-212014-07-06
31.Wiśniewski Mateuszbrak danych32015-09-012016-07-17
32.Wiśniewski Michałbrak danych152015-09-012016-07-17
33.Wiśniewski Michałbrak danych32015-09-012016-07-17
34.Wiśniewski Michałbrak danych152014-09-012015-07-12
35.Wiśniewski Mateuszbrak danych32014-09-012015-07-12
36.Wiśniewski Mateuszbrak danych32016-09-012017-07-31
37.Wiśniewski Michałbrak danych152016-09-012016-09-19
38.Wróbel Marcinbrak danych02013-09-012014-07-06

 

Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników. W przypadku mniejszej ilości graczy sędzia ma obowiązek przyznać walkower drużynie przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią