Tęczowi Wojownicy

BRAK HERBU

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:brak danych
Telefon:brak danych
Strona www:brak danych
Adres mailowy:brak danych
Najwyższa wygrana:11 : 6  Squadra Azzurra  (2017-06-03)
Najwyższa przegrana:3 : 8  MKSN Mazowsze Warszawa  (2017-06-27)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Affek Patrykbrak danych132017-03-012017-07-31
2.Czerwonogrodzki Jędrzejbrak danych62017-03-012017-07-31
3.Lubiak Krystian20 lat72017-03-012017-07-31
4.Modrzejewski Arkadiuszbrak danych02017-03-012017-07-31
5.Nowacki Maciejbrak danych02017-03-012017-07-31
6.Sobolewski Dawidbrak danych22017-03-012017-07-31
7.Supeł Kamilbrak danych12017-03-012017-07-31
8.Szuba Jacekbrak danych102017-03-012017-07-31
9.Trzebski Maciejbrak danych52017-03-012017-07-31
10.Tudek Dominikbrak danych42017-03-012017-07-31
11.Wasiak Radosławbrak danych22017-03-012017-07-31

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią