Nie Mogę Mówić

BRAK HERBU

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Antoni Dyrda
Telefon:505 778 473
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:12 : 1  Legionowska Krew  (2016-06-11)
Najwyższa przegrana:3 : 9  Wariaci Team  (2018-04-15)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bieńkowski Paweł20 lat22018-09-09
2.Chmiel Przemysław20 lat232018-09-09
3.Chrzanowski Daniel20 lat252018-09-09
4.Dyrda Antoni20 lat82018-09-09
5.Gajowniczek Daniel24 lat252018-09-09
6.Gajowniczek Jakub20 lat152018-09-09
7.Gajowniczek Piotr23 lat262018-09-09
8.Kado Michał20 lat112018-09-09
9.Kwiatkowski Julian20 lat32018-09-09
10.Laube Karol21 lat282018-09-09
11.Pielasa Mateuszbrak danych12018-09-09
12.Rączka Jakub20 lat112018-09-09
13.Sosnowski Paweł20 lat02018-09-09
14.Szczapa Michałbrak danych52018-09-09
15.Zalewski Damian20 lat22018-09-09
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Lubiak Krystian21 lat172016-04-012016-07-17
2.Powała Patrykbrak danych102016-04-012016-07-17
3.Sierzbista Danielbrak danych02016-09-012017-07-31
4.Stawinoga Hubertbrak danych62016-04-012016-07-17
5.Stawinoga Jakubbrak danych12016-04-012016-07-17
6.Troszczyński Patrykbrak danych22016-04-012016-07-17
7.Walewski Maciejbrak danych92016-04-012016-07-17
8.Woszczyński Andrzej20 lat02016-04-012016-07-17

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią