Junit Legionowo

Poprzednie nazwy:Junit
Kapitan:Kamil Mazurkiewicz
Telefon:790 777 196
Strona www:http://junitegionowo.futbolowo.pl/index.php
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:22 : 2  Eyjafjallajökull  (2015-10-24)
Najwyższa przegrana:4 : 11  Nietykalni  (2018-10-07)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bednarz Bartłomiej117 lat02017-09-01
2.Deptuła Jakub117 lat02017-09-01
3.Dobrzeniecki Hubert19 lat02017-10-03
4.Góralski Mariusz25 lat22017-09-01
5.Koński Hubert26 lat02017-09-01
6.Kozioł Michał20 lat42017-09-01
7.Kruk Karol21 lat492017-09-01
8.Lewandowski Kacper22 lat132017-09-01
9.Mazurkiewicz Kamil23 lat382017-09-01
10.Mrozowski Mateusz25 lat02017-09-01
11.Pietrzykowski Grzegorz22 lat202017-09-01
12.Szymański Piotr22 lat432017-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Bojarski Damianbrak danych32014-09-012015-07-12
2.Bunkowski Mateuszbrak danych02015-03-182015-07-12
3.Golian Patrykbrak danych232014-09-012015-07-12
4.Golian Patrykbrak danych232016-09-192017-07-31
5.Golian Patrykbrak danych232015-09-012016-07-17
6.Gołębiewski Kamil27 lat02016-03-092016-07-17
7.Grabarczyk Krzysztofbrak danych12014-10-072015-03-18
8.Jakubiak Wiktorbrak danych02016-10-142017-07-31
9.Jatczak Mateuszbrak danych102014-09-012015-07-12
10.Jatczak Mateuszbrak danych102015-09-012016-07-17
11.Jop Mateusz26 lat72016-09-012017-07-31
12.Kot Sebastian19 lat122014-09-012015-07-12
13.Kot Sebastian19 lat122015-09-012016-07-17
14.Lewandowski Jacek117 lat02016-10-062017-07-31
15.Lewicki Jan20 lat122015-09-012016-07-17
16.Machaj Alanbrak danych52015-03-182015-07-12
17.Mańk Adrianbrak danych62014-09-012015-07-12
18.Mańk Adrianbrak danych62016-09-012017-07-31
19.Mańk Adrianbrak danych62015-09-012016-07-17
20.Popiołek Michał27 lat42014-09-012015-03-18
21.Poznakowski Dominikbrak danych42014-09-012015-07-12
22.Sałęga Kamilbrak danych92014-09-012015-07-12
23.Sałęga Kamilbrak danych92016-09-012017-07-31
24.Sałęga Kamilbrak danych92015-09-012016-07-17
25.Skobel Przemysławbrak danych12015-03-182015-07-12
26.Tokarski Mateuszbrak danych02014-09-012015-03-18
27.Twardowski Sebastian25 lat182015-10-062016-07-17
28.Wasilewski Robertbrak danych42014-09-012015-07-12
29.Wasilewski Robertbrak danych42016-09-012017-07-31
30.Wieczorek Tomasz23 lat192014-09-012015-07-12
31.Wróblewski Daniel21 lat332015-09-012016-07-17
32.Wróblewski Daniel21 lat332016-09-012017-07-31
33.Wysocki Krystian31 lat482016-05-092016-07-17

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią