FC Zerowcy

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Wiktor Kluskiewicz
Telefon:509 751 410
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:13 : 0  NJZ 2003  (2014-11-15)
Najwyższa przegrana:3 : 13  Robotnicy  (2013-09-14)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bieńkowski Daniel21 lat272017-09-01
2.Chlebowski Piotr21 lat242017-09-01
3.Glinicki Mateusz21 lat32017-09-01
4.Kluskiewicz Wiktor21 lat802017-09-01
5.Krawczyk Daniel19 lat172017-09-01
6.Królak Adrian24 lat432017-09-01
7.Leszczyński Adrian21 lat572017-09-01
8.Lewandowski Jacek117 lat02017-09-01
9.Lubiński Dawid21 lat22017-09-01
10.Markut Patryk19 lat02017-09-01
11.Osak Robert21 lat212017-09-01
12.Podstawka Krystian19 lat02017-09-01
13.Sieczko Kamil19 lat02017-09-01
14.Szlubowski Dawid20 lat172017-09-01
15.Wańko Maciej23 lat152017-09-01
16.Wroński Jakub21 lat42017-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Anuszkiewicz Michałbrak danych22013-09-012014-07-06
2.Anuszkiewicz Michałbrak danych22016-09-012017-07-31
3.Bekisz Michałbrak danych142013-09-012014-07-06
4.Bekisz Michałbrak danych142014-09-012015-07-12
5.Bekisz Michałbrak danych142015-09-012016-07-17
6.Chmielak Janbrak danych212017-04-062017-07-31
7.Glinicki Karol19 lat82015-11-042016-07-17
8.Glinicki Karol19 lat82016-09-012017-04-06
9.Godzina Konradbrak danych12017-06-082017-07-31
10.Jatczak Mateuszbrak danych102016-09-012017-07-31
11.Kot Sebastian19 lat122017-04-062017-07-31
12.Król Mateuszbrak danych572016-09-012017-07-31
13.Kusiński Sebastianbrak danych12014-09-012015-07-12
14.Pielaszewski Karolbrak danych92015-09-012016-07-17
15.Pielaszewski Karolbrak danych92014-09-012015-07-12
16.Pielaszewski Karolbrak danych92013-09-012014-07-06
17.Pisarek Sebastianbrak danych32015-09-012016-07-17
18.Pisarek Sebastianbrak danych32014-09-012015-07-12
19.Pisarek Sebastianbrak danych32016-09-012017-07-31
20.Sieradz Szymon20 lat202015-09-012016-07-17
21.Sieradz Szymon20 lat202014-09-012015-07-12

 

Kara obowiązuje przez cały okres jej trwania (zdobycie bramki przez którąkolwiek z drużyn nie przerywa kary).

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią