Spoceni-Sektor 7

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Wojciech Łączka
Telefon:660 440 702
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:15 : 1  Sąsiedzi  (2019-03-30)
Najwyższa przegrana:1 : 12  Robotnicy  (2014-10-12)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Biernacki Janusz55 lat102021-09-01
2.Biernat Paweł35 lat572021-09-01
3.Bocheński Mariusz44 lat132021-09-01
4.Chyża Marcinbrak danych1032021-09-01
5.Dąbrowski Jakubbrak danych42021-09-01
6.Górka Piotr30 lat212021-09-01
7.Just Michałbrak danych02021-09-01
8.Juszczyk Michałbrak danych02021-09-01
9.Kerpert Piotr45 lat152021-09-01
10.Krajnik Tomaszbrak danych12021-09-01
11.Krysa Łukaszbrak danych252021-09-01
12.Kucuń Grzegorzbrak danych02021-09-01
13.Kuklewski Adambrak danych02021-09-01
14.Malik Zbigniew44 lat12021-09-01
15.Milewski Arkadiusz34 lat352021-09-01
16.Sobolewski Andrzej41 lat222021-09-01
17.Waśniewski Piotr47 lat532021-09-01
18.Łączka Wojciech45 lat582021-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Ausfeld Piotrbrak danych172014-09-012015-07-12
2.Ausfeld Piotrbrak danych172015-09-012016-07-17
3.Badowski Sebastianbrak danych02016-04-152016-07-17
4.Bieniek Paweł46 lat432020-09-012021-07-30
5.Bieniek Paweł46 lat432013-09-012014-07-06
6.Bieniek Paweł46 lat432017-09-012018-06-30
7.Bieniek Paweł46 lat432015-09-012016-07-17
8.Bieniek Paweł46 lat432019-09-012020-08-30
9.Bieniek Paweł46 lat432014-09-012015-07-12
10.Boniecki Dariuszbrak danych62020-09-012021-07-30
11.Boniecki Dariuszbrak danych62019-09-012020-08-30
12.Ciura Robertbrak danych02019-09-012020-08-30
13.Domaradzki Mateuszbrak danych52016-05-022016-07-17
14.Feliksiak Piotr26 lat32020-09-012021-07-30
15.Feliksiak Piotr26 lat32017-09-012018-06-30
16.Feliksiak Piotr26 lat32019-09-012020-08-30
17.Gajda Krzysztofbrak danych42018-09-092019-07-01
18.Gajda Krzysztofbrak danych42013-09-012014-07-06
19.Gajda Krzysztofbrak danych42015-09-012016-07-17
20.Gajda Krzysztofbrak danych42014-09-012015-07-12
21.Jaroszewski Kewinbrak danych22020-09-012021-07-30
22.Jaroszewski Kewinbrak danych22019-09-012020-08-30
23.Kotulski Mateuszbrak danych32019-09-012020-08-30
24.Kotulski Mateuszbrak danych32020-09-012021-07-30
25.Majkowski Rafałbrak danych22020-09-012021-07-30
26.Mazurkiewicz Marcin34 lat02017-09-012018-06-30
27.Morajko Łukaszbrak danych182015-09-012016-07-17
28.Morajko Łukaszbrak danych182014-09-012015-07-12
29.Mróz Jerzybrak danych12014-09-012015-07-12
30.Mróz Jerzybrak danych12013-09-012014-04-27
31.Pachnik Adam45 lat02017-09-012018-06-30
32.Pietrzak Kamil Karolbrak danych152013-11-162014-07-06
33.Podstawka Krystian22 lat272019-09-012020-08-30
34.Pustoła Marekbrak danych52016-09-012017-07-31
35.Talibiak Piotrbrak danych02016-09-012017-07-31
36.Wiśniewski Radosław24 lat402020-09-012021-07-30
37.Wiśniewski Radosław24 lat402016-09-012017-07-31
38.Wiśniewski Radosław24 lat402019-09-012020-08-30
39.Wiśniewski Radosław24 lat402017-09-012018-06-30
40.Wiśniewski Radosław24 lat402016-05-022016-07-17
41.Wydra Sebastian25 lat502015-09-012016-04-03
42.Wydra Sebastian25 lat502014-09-012015-07-12
43.Wydra Sebastian25 lat502013-09-012014-07-06
44.Żmijewski brak danych12020-09-012021-07-30

 

Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników. W przypadku mniejszej ilości graczy sędzia ma obowiązek przyznać walkower drużynie przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią