Spoceni

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Wojciech Łączka
Telefon:660 440 702
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:15 : 1  The Sąsiedzi  (2019-03-30)
Najwyższa przegrana:1 : 12  Robotnicy  (2014-10-12)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bieniek Paweł44 lat392019-09-01
2.Biernacki Janusz52 lat42019-09-01
3.Bocheński Mariusz42 lat112019-09-01
4.Boniecki Dariuszbrak danych42019-09-01
5.Ciura Robertbrak danych02019-09-01
6.Dąbrowski Jakubbrak danych02019-09-01
7.Feliksiak Piotr23 lat12019-09-01
8.Jaroszewski Kewinbrak danych22019-09-01
9.Kerpert Piotr43 lat92019-09-01
10.Kotulski Mateuszbrak danych12019-09-01
11.Malik Zbigniew42 lat02019-09-01
12.Podstawka Krystian20 lat262019-09-01
13.Sobolewski Andrzej39 lat222019-09-01
14.Waśniewski Piotr44 lat482019-09-01
15.Wiśniewski Radosław22 lat372019-09-01
16.Łączka Wojciech43 lat542019-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Ausfeld Piotrbrak danych172014-09-012015-07-12
2.Ausfeld Piotrbrak danych172015-09-012016-07-17
3.Badowski Sebastianbrak danych02016-04-152016-07-17
4.Biernat Paweł32 lat332014-03-292014-07-06
5.Biernat Paweł32 lat332014-09-012015-03-20
6.Domaradzki Mateuszbrak danych52016-05-022016-07-17
7.Gajda Krzysztofbrak danych42013-09-012014-07-06
8.Gajda Krzysztofbrak danych42018-09-092019-07-01
9.Gajda Krzysztofbrak danych42014-09-012015-07-12
10.Gajda Krzysztofbrak danych42015-09-012016-07-17
11.Krysa Łukaszbrak danych72018-09-092019-07-01
12.Krysa Łukaszbrak danych72016-09-012017-07-31
13.Krysa Łukaszbrak danych72015-09-012016-07-17
14.Mazurkiewicz Marcin32 lat02017-09-012018-06-30
15.Morajko Łukaszbrak danych182014-09-012015-07-12
16.Morajko Łukaszbrak danych182015-09-012016-07-17
17.Mróz Jerzybrak danych12014-09-012015-07-12
18.Mróz Jerzybrak danych12013-09-012014-04-27
19.Pachnik Adam42 lat02017-09-012018-06-30
20.Pietrzak Kamil Karolbrak danych152013-11-162014-07-06
21.Pustoła Marekbrak danych52016-09-012017-07-31
22.Talibiak Piotrbrak danych02016-09-012017-07-31
23.Wydra Sebastian23 lat442014-09-012015-07-12
24.Wydra Sebastian23 lat442015-09-012016-04-03
25.Wydra Sebastian23 lat442013-09-012014-07-06

 

Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników. W przypadku mniejszej ilości graczy sędzia ma obowiązek przyznać walkower drużynie przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią