Formacja

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Paweł Dziedzic
Telefon:726 590 477
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:14 : 0  FC Standard  (2014-12-07)
Najwyższa przegrana:5 : 12  Canarinhos  (2015-06-27)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bartecki Sławomirbrak danych72018-09-09
2.Buze Arkadiusz38 lat462018-09-09
3.Chudorliński Marek51 lat112018-09-09
4.Dziedzic Paweł51 lat92018-09-09
5.Gralewski Wojciechbrak danych92018-09-09
6.Juśkiewicz Leszek47 lat152018-09-09
7.Kostro Damian40 lat422018-09-09
8.Krztoń Kamil34 lat712018-09-09
9.Kubacki Władysławbrak danych02018-09-09
10.Kwiecień Przemysław40 lat342018-09-09
11.Lewkowicz Tymoteuszbrak danych12018-09-09
12.Reksulak Tomaszbrak danych02018-09-09
13.Skurczyk Patrykbrak danych12018-09-09
14.Szabluk Adrian24 lat322018-09-09
15.Szymański Danielbrak danych12018-09-09
16.Uściński Jarosław31 lat32018-09-09
17.Uściński Jarosław35 lat42018-09-09
18.Wierzejski Artur38 lat382018-09-09
19.Żebrowski Jerzy50 lat02018-09-09
20.Żukowski Mariusz43 lat32018-09-09
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Arcyz Wojciechbrak danych32014-03-282014-07-06
2.Arcyz Wojciechbrak danych32014-09-012015-07-12
3.Banasiak Krystianbrak danych02016-09-232017-07-31
4.Chrobak Rafałbrak danych02016-03-142016-07-17
5.Chrzanowski Michał30 lat302013-09-012014-07-06
6.Chrzanowski Michał30 lat302015-09-012016-07-17
7.Chrzanowski Michał30 lat302014-09-012015-07-12
8.Chudorliński Mateusz20 lat162015-09-012016-04-01
9.Chudorliński Mateusz20 lat162014-09-012015-07-12
10.Cichocki Przemysław30 lat202017-09-012018-06-30
11.Dąbkowski Piotr32 lat32017-09-012018-06-30
12.Dąbkowski Marekbrak danych02016-11-122017-07-31
13.Doroz Tomaszbrak danych02013-09-012014-07-06
14.Doroz Tomaszbrak danych02015-09-012016-07-17
15.Doroz Tomaszbrak danych02016-09-012017-07-31
16.Doroz Tomaszbrak danych02014-09-012015-07-12
17.Fiołek Karolbrak danych12016-09-012017-07-31
18.Fiołek Karolbrak danych12014-09-012015-07-12
19.Fiołek Karolbrak danych12015-09-012016-07-17
20.Gołda Grzegorzbrak danych22014-09-012015-07-12
21.Gołda Grzegorzbrak danych22016-09-012017-07-31
22.Gołda Grzegorzbrak danych22013-09-012014-07-06
23.Gołda Grzegorzbrak danych22015-09-012016-07-17
24.Jalowski Krystian34 lat822015-03-262015-07-12
25.Jalowski Krystian34 lat822015-09-012016-07-17
26.Jarosiewicz Paweł31 lat152013-09-012014-07-06
27.Jechna Paweł37 lat612017-09-012018-06-30
28.Krawczyk Adam34 lat42016-09-012017-07-31
29.Krawczyk Adam34 lat42017-09-012018-06-30
30.Krawczyk Adam34 lat42015-09-012016-07-17
31.Krawczyk Adam34 lat42013-09-012014-07-06
32.Krawczyk Adam34 lat42014-09-012015-07-12
33.Krupa Adrian25 lat62017-09-012018-06-30
34.Kubiak Waldemar38 lat52017-09-012018-06-30
35.Kubiak Waldemar38 lat52016-09-012017-07-31
36.Majcherczyk Krzysztofbrak danych02016-10-062017-07-31
37.Michałowski Piotr30 lat02017-09-012018-06-30
38.Poneta Krzysztofbrak danych12014-09-012015-07-12
39.Rudowski Daniel34 lat32017-09-012018-06-30
40.Schlade Bartosz30 lat142015-09-012016-04-09
41.Świstek Konrad43 lat92017-09-012018-06-30
42.Teofilak Tomasz34 lat522017-09-012018-06-30
43.Tymiński Karol37 lat72013-09-012014-07-06
44.Tymiński Karol37 lat72016-09-012017-07-31
45.Tymiński Karol37 lat72014-09-012015-07-12
46.Tymiński Karol37 lat72017-09-012018-06-30
47.Tymiński Karol37 lat72015-09-012016-07-17
48.Wielgo Artur36 lat152017-09-012018-06-30
49.Wiśniewski Mateuszbrak danych32016-09-012017-07-31
50.Wiśniewski Michałbrak danych152013-09-012014-07-06
51.Wiśniewski Michałbrak danych152016-09-012016-09-19
52.Wiśniewski Mateuszbrak danych32014-05-212014-07-06
53.Wiśniewski Mateuszbrak danych32014-09-012015-07-12
54.Wiśniewski Michałbrak danych152014-09-012015-07-12
55.Wiśniewski Michałbrak danych72015-09-012016-07-17
56.Wiśniewski Michałbrak danych152015-09-012016-07-17
57.Wiśniewski Mateuszbrak danych32015-09-012016-07-17
58.Wróbel Marcinbrak danych02013-09-012014-07-06
59.Żak Robert37 lat02017-09-012018-06-30

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią