Formacja

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Paweł Dziedzic
Telefon:726 590 477
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:14 : 0  FC Standard  (2014-12-07)
Najwyższa przegrana:5 : 12  Canarinhos  (2015-06-27)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bartecki Sławomirbrak danych102019-09-01
2.Buze Arkadiusz38 lat462019-09-01
3.Chudorliński Marek52 lat112019-09-01
4.Dąbkowski Piotr32 lat32019-09-01
5.Dziedzic Paweł52 lat142019-09-01
6.Juśkiewicz Leszek47 lat152019-09-01
7.Kostro Damian41 lat542019-09-01
8.Krztoń Kamil35 lat822019-09-01
9.Kubacki Władysławbrak danych02019-09-01
10.Kubiak Waldemar39 lat72019-09-01
11.Kwiecień Przemysław41 lat382019-09-01
12.Lewkowicz Tymoteuszbrak danych42019-09-01
13.Małkiewicz Arturbrak danych12019-09-01
14.Skurczyk Patrykbrak danych32019-09-01
15.Szymański Danielbrak danych22019-09-01
16.Uściński Jarosław32 lat42019-09-01
17.Uściński Radosław35 lat62019-09-01
18.Wierzejski Artur38 lat452019-09-01
19.Żebrowski Jerzy50 lat02019-09-01
20.Żukowski Mariusz44 lat32019-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Arcyz Wojciechbrak danych32014-03-282014-07-06
2.Arcyz Wojciechbrak danych32014-09-012015-07-12
3.Banasiak Krystianbrak danych02016-09-232017-07-31
4.Chrobak Rafałbrak danych02016-03-142016-07-17
5.Chrzanowski Michał31 lat322015-09-012016-07-17
6.Chrzanowski Michał31 lat322013-09-012014-07-06
7.Chrzanowski Michał31 lat322014-09-012015-07-12
8.Chudorliński Mateusz20 lat162014-09-012015-07-12
9.Chudorliński Mateusz20 lat162015-09-012016-04-01
10.Cichocki Przemysław31 lat202017-09-012018-06-30
11.Dąbkowski Marekbrak danych02016-11-122017-07-31
12.Doroz Tomaszbrak danych02016-09-012017-07-31
13.Doroz Tomaszbrak danych02014-09-012015-07-12
14.Doroz Tomaszbrak danych02015-09-012016-07-17
15.Doroz Tomaszbrak danych02013-09-012014-07-06
16.Fiołek Karolbrak danych12015-09-012016-07-17
17.Fiołek Karolbrak danych12014-09-012015-07-12
18.Fiołek Karolbrak danych12016-09-012017-07-31
19.Gołda Grzegorzbrak danych32014-09-012015-07-12
20.Gołda Grzegorzbrak danych32013-09-012014-07-06
21.Gołda Grzegorzbrak danych32015-09-012016-07-17
22.Gralewski Wojciechbrak danych92018-09-092019-07-01
23.Gralewski Bartoszbrak danych92013-09-012014-07-06
24.Jalowski Krystian34 lat912015-03-262015-07-12
25.Jalowski Krystian34 lat912015-09-012016-07-17
26.Jarosiewicz Paweł32 lat162013-09-012014-07-06
27.Jechna Paweł37 lat632017-09-012018-06-30
28.Krawczyk Adam35 lat42015-09-012016-07-17
29.Krawczyk Adam35 lat42016-09-012017-07-31
30.Krawczyk Adam35 lat42017-09-012018-06-30
31.Krawczyk Adam35 lat42013-09-012014-07-06
32.Krawczyk Adam35 lat42014-09-012015-07-12
33.Majcherczyk Krzysztofbrak danych02016-10-062017-07-31
34.Michałowski Piotr31 lat02017-09-012018-06-30
35.Poneta Krzysztofbrak danych12014-09-012015-07-12
36.Reksulak Tomaszbrak danych02018-09-092019-07-01
37.Rudowski Daniel34 lat32017-09-012018-06-30
38.Schlade Bartosz30 lat142015-09-012016-04-09
39.Świstek Konrad44 lat92017-09-012018-06-30
40.Szabluk Adrian24 lat322018-09-092019-07-01
41.Szabluk Adrian24 lat322017-09-012018-06-30
42.Szabluk Adrian24 lat322016-10-062017-07-31
43.Teofilak Tomasz34 lat612017-09-012018-06-30
44.Tymiński Karol37 lat72016-09-012017-07-31
45.Tymiński Karol37 lat72015-09-012016-07-17
46.Tymiński Karol37 lat72013-09-012014-07-06
47.Tymiński Karol37 lat72014-09-012015-07-12
48.Tymiński Karol37 lat72017-09-012018-06-30
49.Wielgo Artur36 lat152017-09-012018-06-30
50.Wiśniewski Michałbrak danych152014-09-012015-07-12
51.Wiśniewski Mateuszbrak danych32014-05-212014-07-06
52.Wiśniewski Mateuszbrak danych32015-09-012016-07-17
53.Wiśniewski Michałbrak danych152015-09-012016-07-17
54.Wiśniewski Michałbrak danych92015-09-012016-07-17
55.Wiśniewski Mateuszbrak danych32014-09-012015-07-12
56.Wiśniewski Michałbrak danych152013-09-012014-07-06
57.Wiśniewski Michałbrak danych152016-09-012016-09-19
58.Wiśniewski Mateuszbrak danych32016-09-012017-07-31
59.Wróbel Marcinbrak danych02013-09-012014-07-06
60.Żak Robert38 lat02017-09-012018-06-30

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią