Formacja

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Paweł Dziedzic
Telefon:726 590 477
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:14 : 0  FC Standard  (2014-12-07)
Najwyższa przegrana:5 : 12  Dębowi Mocni  (2015-06-27)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bańkowski Mateuszbrak danych22021-09-01
2.Bartecki Sławomirbrak danych272021-09-01
3.Bras Paulobrak danych02021-09-01
4.Dąbkowski Piotr35 lat72021-09-01
5.Droz Tomaszbrak danych22021-09-01
6.Dziedzic Paweł54 lat142021-09-01
7.Gąsiorowski Rafał33 lat542021-09-01
8.Kostro Damian43 lat602021-09-01
9.Krztoń Kamil37 lat832021-09-01
10.Kubacki Władysławbrak danych02021-09-01
11.Kubiak Waldemar41 lat112021-09-01
12.Kwiecień Przemysław43 lat432021-09-01
13.Lewkowicz Tymoteuszbrak danych102021-09-01
14.Niwiński Wadymbrak danych62021-09-01
15.Olszewski Danielbrak danych02021-09-01
16.Rembiejewski Emilbrak danych02021-09-01
17.Szymański Danielbrak danych22021-09-01
18.Uściński Jarosław34 lat62021-09-01
19.Uściński Radosław38 lat112021-09-01
20.Wierzejski Artur41 lat772021-09-01
21.Żebrowski Jerzy53 lat02021-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Arcyz Wojciechbrak danych32014-09-012015-07-12
2.Arcyz Wojciechbrak danych32014-03-282014-07-06
3.Banasiak Krystianbrak danych12016-09-232017-07-31
4.Barszczewski Jakubbrak danych72020-09-012021-07-30
5.Buze Arkadiusz41 lat462020-09-012021-07-30
6.Buze Arkadiusz41 lat462019-09-012020-08-30
7.Buze Arkadiusz41 lat462017-09-012018-06-30
8.Chałubiuk Radosławbrak danych32020-03-012020-08-30
9.Chrobak Rafałbrak danych02016-03-142016-07-17
10.Chrzanowski Michał33 lat352013-09-012014-07-06
11.Chrzanowski Michał33 lat352014-09-012015-07-12
12.Chrzanowski Michał33 lat352015-09-012016-07-17
13.Chudorliński Marek54 lat122017-09-012018-06-30
14.Chudorliński Marek54 lat122019-09-012020-08-30
15.Chudorliński Marek54 lat122020-09-012021-07-30
16.Chudorliński Mateusz23 lat172015-09-012016-04-01
17.Chudorliński Mateusz23 lat172020-09-012021-07-30
18.Chudorliński Marek54 lat122016-09-012017-07-31
19.Chudorliński Marek54 lat122013-09-012014-03-23
20.Chudorliński Mateusz23 lat172014-09-012015-07-12
21.Cichocki Przemysław33 lat362017-09-012018-06-30
22.Dąbkowski Marekbrak danych02016-11-122017-07-31
23.Doroz Tomaszbrak danych02013-09-012014-07-06
24.Doroz Tomaszbrak danych02016-09-012017-07-31
25.Doroz Tomaszbrak danych02014-09-012015-07-12
26.Doroz Tomaszbrak danych02015-09-012016-07-17
27.Fiołek Karolbrak danych12014-09-012015-07-12
28.Fiołek Karolbrak danych12016-09-012017-07-31
29.Fiołek Karolbrak danych12015-09-012016-07-17
30.Fluder Maciejbrak danych02020-09-012021-07-30
31.Gołda Grzegorzbrak danych52014-09-012015-07-12
32.Gołda Grzegorzbrak danych52013-09-012014-07-06
33.Gołda Grzegorzbrak danych52015-09-012016-07-17
34.Gralewski Bartoszbrak danych92013-09-012014-07-06
35.Gralewski Wojciechbrak danych92018-09-092019-07-01
36.Jalowski Krystian37 lat1072015-09-012016-07-17
37.Jalowski Krystian37 lat1072015-03-262015-07-12
38.Jarosiewicz Paweł34 lat162013-09-012014-07-06
39.Jechna Paweł40 lat652017-09-012018-06-30
40.Juśkiewicz Leszek50 lat152014-09-012015-07-12
41.Juśkiewicz Leszek50 lat152020-09-012021-07-30
42.Juśkiewicz Leszek50 lat152019-09-012020-08-30
43.Juśkiewicz Leszek50 lat152013-09-012014-07-06
44.Juśkiewicz Leszek50 lat152017-09-012018-06-30
45.Juśkiewicz Leszek50 lat152016-09-012017-07-31
46.Juśkiewicz Leszek50 lat152015-09-012016-07-17
47.Krawczyk Adam37 lat42013-09-012014-07-06
48.Krawczyk Adam37 lat42014-09-012015-07-12
49.Krawczyk Adam37 lat42016-09-012017-07-31
50.Krawczyk Adam37 lat42017-09-012018-06-30
51.Krawczyk Adam37 lat42015-09-012016-07-17
52.Majcherczyk Krzysztofbrak danych02016-10-062017-07-31
53.Małkiewicz Arturbrak danych22020-09-012021-03-01
54.Małkiewicz Arturbrak danych22019-09-012020-08-30
55.Michałowski Piotr33 lat02017-09-012018-06-30
56.Poneta Krzysztofbrak danych12014-09-012015-07-12
57.Reksulak Tomaszbrak danych02018-09-092019-07-01
58.Rudowski Daniel37 lat32017-09-012018-06-30
59.Schlade Bartosz33 lat142015-09-012016-04-09
60.Skurczyk Patrykbrak danych82019-09-012020-08-30
61.Świstek Konrad46 lat92017-09-012018-06-30
62.Szabluk Adrian27 lat322017-09-012018-06-30
63.Szabluk Adrian27 lat322016-10-062017-07-31
64.Szabluk Adrian27 lat322018-09-092019-07-01
65.Teofilak Tomasz37 lat692017-09-012018-06-30
66.Tymiński Karol40 lat72015-09-012016-07-17
67.Tymiński Karol40 lat72014-09-012015-07-12
68.Tymiński Karol40 lat72017-09-012018-06-30
69.Tymiński Karol40 lat72016-09-012017-07-31
70.Tymiński Karol40 lat72013-09-012014-07-06
71.Wielgo Artur39 lat152017-09-012018-06-30
72.Wiśniewski Mateuszbrak danych32015-09-012016-07-17
73.Wiśniewski Michałbrak danych152015-09-012016-07-17
74.Wiśniewski Mateuszbrak danych32014-05-212014-07-06
75.Wiśniewski Michałbrak danych102015-09-012016-07-17
76.Wiśniewski Mateuszbrak danych32014-09-012015-07-12
77.Wiśniewski Michałbrak danych152013-09-012014-07-06
78.Wiśniewski Michałbrak danych152016-09-012016-09-19
79.Wiśniewski Mateuszbrak danych32016-09-012017-07-31
80.Wiśniewski Michałbrak danych152014-09-012015-07-12
81.Wróbel Marcinbrak danych02013-09-012014-07-06
82.Żak Robert40 lat02017-09-012018-06-30
83.Żukowski Mariusz46 lat92017-09-012018-06-30
84.Żukowski Mariusz46 lat92015-09-012016-07-17
85.Żukowski Mariusz46 lat92019-09-012020-08-30
86.Żukowski Mariusz46 lat92016-09-012017-07-31
87.Żukowski Mariusz46 lat92013-09-012014-07-06
88.Żukowski Mariusz46 lat92014-09-012015-07-12

 

Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników. W przypadku mniejszej ilości graczy sędzia ma obowiązek przyznać walkower drużynie przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią