Wariaci Team

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:brak danych
Telefon:brak danych
Strona www:brak danych
Adres mailowy:brak danych
Najwyższa wygrana:12 : 3  The Sąsiedzi  (2018-10-07)
Najwyższa przegrana:7 : 19  Young Boys Legionowo  (2017-01-29)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Baczyński Szymonbrak danych02016-09-012017-07-31
2.Baczyński Szymonbrak danych02013-09-012014-07-06
3.Baczyński Szymonbrak danych02015-09-012016-07-17
4.Baczyński Szymonbrak danych02014-09-012015-07-12
5.Banasiak Kamilbrak danych12016-09-012017-07-31
6.Banasiak Kamilbrak danych12015-09-012016-07-17
7.Bednarek Pawełbrak danych372016-09-012017-07-31
8.Bednarek Pawełbrak danych372015-09-012016-07-17
9.Białogórski Marcinbrak danych22013-09-012014-07-06
10.Bieńkowski Piotrbrak danych12016-09-012017-07-31
11.Bieńkowski Piotrbrak danych12015-09-012016-07-17
12.Bieńkowski Piotrbrak danych12015-03-202015-07-12
13.Bobowski Arkadiuszbrak danych02013-09-012014-07-06
14.Buczny Patrykbrak danych72015-09-012016-07-17
15.Buczny Patrykbrak danych72016-09-012017-07-31
16.Buczny Patrykbrak danych72014-09-012015-07-12
17.Buczny Patrykbrak danych72013-09-012014-07-06
18.Burza Hubertbrak danych322014-09-012015-07-12
19.Burza Hubertbrak danych322015-09-012016-07-17
20.Burza Hubertbrak danych322013-09-012014-07-06
21.Burza Hubertbrak danych322016-09-012017-07-31
22.Chojnowski Mateuszbrak danych442016-09-012017-07-31
23.Chojnowski Mateuszbrak danych442015-09-012016-07-17
24.Chojnowski Mateuszbrak danych442014-09-012015-07-12
25.Chojnowski Mateuszbrak danych442013-09-082014-07-06
26.Ćwikliński Łukasz33 lat372015-09-012016-04-09
27.Ćwikliński Łukasz33 lat372014-09-172015-07-12
28.Derlacz Mariuszbrak danych302016-04-092016-07-17
29.Derlacz Mariuszbrak danych302016-09-012017-07-31
30.Dubiel Paweł31 lat142016-04-092016-07-17
31.Dubiel Paweł31 lat142016-09-012017-07-31
32.Gągolewski Kamilbrak danych02013-09-012014-07-06
33.Kalinowski Patrykbrak danych22014-09-172015-07-12
34.Kluczkowski Karolbrak danych692014-09-012015-07-12
35.Kluczkowski Karolbrak danych692013-09-012014-07-06
36.Kluczkowski Karolbrak danych692015-09-012016-07-17
37.Kluczkowski Adrian26 lat222015-09-012016-07-17
38.Kluczkowski Adrian26 lat222016-09-012017-07-31
39.Kluczkowski Karolbrak danych692016-09-012017-07-31
40.Kobyłecki Maciejbrak danych92013-09-012014-07-06
41.Kobyłecki Maciejbrak danych92015-09-012016-07-17
42.Kobyłecki Maciejbrak danych92016-09-012017-07-31
43.Kobyłecki Maciejbrak danych92014-09-012015-07-12
44.Koral Kamilbrak danych142015-09-012016-07-17
45.Koral Kamilbrak danych142014-09-012015-07-12
46.Koral Kamilbrak danych142013-09-012014-07-06
47.Kowalik Łukasz25 lat392013-09-012014-07-06
48.Paczkowski Pawełbrak danych12016-09-012017-07-31
49.Paczkowski Michałbrak danych192015-09-012016-07-17
50.Paczkowski Pawełbrak danych12015-09-012016-07-17
51.Paczkowski Michałbrak danych192016-09-012017-07-31
52.Paczkowski Michałbrak danych192014-09-012015-07-12
53.Paczkowski Pawełbrak danych12014-09-012015-07-12
54.Paczkowski Michałbrak danych192013-09-012014-07-06
55.Pierścieniak Mateusz25 lat432013-09-082014-07-06
56.Rok Rafałbrak danych262015-03-202015-07-12
57.Rok Rafałbrak danych262015-09-012016-07-17
58.Rok Rafałbrak danych262016-09-012017-07-31
59.Siwek Maciej23 lat242014-10-262015-03-29
60.Stańczak Marcinbrak danych12013-09-012014-07-06
61.Stańczak Marcinbrak danych12014-09-012015-07-12
62.Szefler Bartoszbrak danych02015-09-012016-07-17
63.Szefler Bartoszbrak danych02016-09-012017-07-31
64.Wilgos Konradbrak danych292014-09-012015-07-12
65.Wilgos Konradbrak danych292015-09-012016-07-17
66.Wilgos Konradbrak danych292013-09-082014-07-06
67.Wilgos Konradbrak danych292016-09-012017-07-31
68.Wojciechowski Adrianbrak danych32016-09-012017-07-31
69.Wojciechowski Adrianbrak danych32015-09-012016-07-17
70.Wrzesiński Łukaszbrak danych132016-09-012017-07-31
71.Wrzesiński Łukaszbrak danych132015-09-012016-07-17
72.Wrzesiński Łukaszbrak danych132015-03-202015-07-12

 

Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników. W przypadku mniejszej ilości graczy sędzia ma obowiązek przyznać walkower drużynie przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią