TZW

BRAK HERBU

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:brak danych
Telefon:brak danych
Strona www:brak danych
Adres mailowy:brak danych
Najwyższa wygrana:13 : 2  Still Better Than You  (2019-04-07)
Najwyższa przegrana:2 : 14  FC Standard  (2020-06-28)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Błyskosz Przemysławbrak danych22020-09-012021-07-30
2.Błyskosz Przemysławbrak danych22020-03-012020-08-30
3.Godlewski Marcinbrak danych102018-09-092019-07-01
4.Głowczyński Andrzejbrak danych02020-09-012021-07-30
5.Głowczyński Andrzejbrak danych02020-03-012020-08-30
6.Jędrzejewski Januszbrak danych1252019-09-012020-08-30
7.Jędrzejewski Januszbrak danych1252020-09-012021-07-30
8.Kobus Arkadiuszbrak danych112020-09-012021-07-30
9.Kobus Arkadiuszbrak danych112020-03-012020-08-30
10.Krupski Mariuszbrak danych02020-09-012021-07-30
11.Krupski Mariuszbrak danych02020-03-012020-08-30
12.Kwasiński Mateuszbrak danych32020-09-012021-07-30
13.Kwasiński Mateuszbrak danych32020-03-012020-08-30
14.Kwasiński Mateuszbrak danych32018-09-092019-07-01
15.Lemański Krzysztofbrak danych22020-09-012021-07-30
16.Lemański Krzysztofbrak danych22019-09-012020-08-30
17.Maj Marcinbrak danych02020-09-012021-07-30
18.Maj Marcinbrak danych02019-09-012020-08-30
19.Miszewski Danielbrak danych142020-09-012021-07-30
20.Miszewski Danielbrak danych142019-09-012020-08-30
21.Oleszczuk Pawełbrak danych222020-09-012021-07-30
22.Oleszczuk Pawełbrak danych222019-09-012020-08-30
23.Osmólski Grzegorzbrak danych102020-09-012021-07-30
24.Osmólski Grzegorzbrak danych102019-09-012020-08-30
25.Osmólski Marcinbrak danych62019-09-012020-08-30
26.Osmólski Marcinbrak danych62020-09-012021-07-30
27.Romiewicz brak danych32020-09-012021-07-30
28.Sowiński Arkadiuszbrak danych02020-09-012021-07-30
29.Sowiński Arkadiuszbrak danych02020-03-012020-08-30
30.Supranowicz Tomaszbrak danych52018-09-092019-07-01
31.Świątek Arkadiuszbrak danych22020-03-012020-08-30
32.Świątek Arkadiuszbrak danych22020-09-012021-07-30
33.Szafirski Łukaszbrak danych12020-03-012020-08-30
34.Szafirski Łukaszbrak danych12020-09-012021-07-30
35.Sznajder Bartoszbrak danych22018-09-092019-07-01
36.Tkacz Jarosławbrak danych322020-09-012021-07-30
37.Tkacz Jarosławbrak danych322019-09-012020-08-30
38.Tomaszewski Jacekbrak danych82020-09-012021-07-30
39.Tomaszewski Jacekbrak danych82019-09-012020-08-30
40.Zakrocki Maciejbrak danych42020-09-012021-07-30
41.Zakrocki Maciejbrak danych42019-09-012020-08-30
42.Żelazko Arkadiuszbrak danych52020-03-012020-08-30
43.Żelazko Arkadiuszbrak danych52020-09-012021-07-30

 

Trzy walkowery oddane w sezonie są równoznaczne z wykluczeniem drużyny z rozgrywek.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią