WKS Wczorajsi

BRAK HERBU

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:brak danych
Telefon:brak danych
Strona www:http://szczypiorno.futbolowo.pl
Adres mailowy:brak danych
Najwyższa wygrana:10 : 3  Przystanek  (2015-07-04)
Najwyższa przegrana:3 : 12  FC Zerowcy  (2017-07-01)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Bafeltowski Wojciechbrak danych32013-09-012014-07-06
2.Bafeltowski Wojciechbrak danych32014-09-012015-07-12
3.Biernacki Hubert23 lat92016-09-202017-07-31
4.Ciosek Damian26 lat192016-09-012017-07-31
5.Ciosek Rafałbrak danych12015-09-012016-07-17
6.Ciosek Damian26 lat192015-11-132016-07-17
7.Fabisiak Bartoszbrak danych02015-09-012016-07-17
8.Fabisiak Bartoszbrak danych02014-09-012015-07-12
9.Gajewski Jakubbrak danych02013-09-012014-07-06
10.Gajewski Maciejbrak danych482015-09-012016-07-17
11.Gajewski Maciejbrak danych482014-09-012015-07-12
12.Gajewski Maciejbrak danych482013-09-012014-07-06
13.Gajewski Łukaszbrak danych22013-09-012014-07-06
14.Góra Karolbrak danych142013-09-012014-07-06
15.Góra Karolbrak danych142015-09-012016-07-17
16.Góra Karolbrak danych142014-09-012015-07-12
17.Koński Rafałbrak danych32014-09-012015-07-12
18.Koński Rafałbrak danych32013-09-012014-07-06
19.Koński Arturbrak danych02013-09-012014-07-06
20.Kraśniewicz Adrian22 lat202016-09-012017-07-31
21.Kraśniewicz Kacper116 lat42017-04-192017-07-31
22.Kraśniewicz Adrian22 lat202015-11-132016-07-17
23.Lenart Maciej37 lat172014-09-012015-07-12
24.Lenart Maciej37 lat172015-09-012016-07-17
25.Lenart Maciej37 lat172016-09-012017-07-31
26.Lenart Maciej37 lat172013-09-012014-07-06
27.Michałowski Maciej25 lat92015-09-012016-07-17
28.Michałowski Maciej25 lat92013-09-012014-07-06
29.Michałowski Maciej25 lat92014-09-012015-07-12
30.Michałowski Maciej25 lat92016-09-012017-07-31
31.Nowak Sebastian24 lat72015-09-012016-07-17
32.Nowak Sebastian24 lat72015-04-282015-07-12
33.Nowak Sebastian24 lat72016-09-012017-07-31
34.Nowakowski Albertbrak danych302014-09-012015-07-12
35.Nowakowski Albertbrak danych302013-09-012014-07-06
36.Nowakowski Albertbrak danych302015-09-012016-07-17
37.Pierzchała Bartosz21 lat362016-09-012017-07-31
38.Pierzchała Bartosz21 lat362015-09-012016-07-17
39.Pióro Mariusz39 lat32014-09-012015-07-12
40.Pióro Mariusz39 lat32016-09-012017-07-31
41.Pióro Mariusz39 lat32015-09-012016-07-17
42.Pióro Mariusz39 lat32013-09-012014-07-06
43.Radwański Tomaszbrak danych42014-03-232014-07-06
44.Sadowski Jakubbrak danych12013-09-012014-07-06
45.Sławiński Krystian20 lat372015-09-012016-07-17
46.Sławiński Krystian20 lat372014-09-012015-07-12
47.Sławiński Krystian20 lat372016-09-012017-07-31
48.Wyszyński Kamilbrak danych62014-09-012015-07-12
49.Zieliński Jacekbrak danych32015-09-012016-07-17
50.Zieliński Jacekbrak danych32014-09-012015-07-12
51.Łęgowski Dawid20 lat212015-10-152016-07-17
52.Łęgowski Dawid20 lat212016-09-012017-07-31
53.Łępicki Wojciech27 lat382015-09-012016-07-17
54.Łępicki Wojciech27 lat382016-09-012017-07-31
55.Łępicki Wojciech27 lat382014-09-012015-07-12
56.Łępicki Wojciech27 lat382013-09-012014-07-06

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią