Tajfun Azkaban Legionowo

BRAK HERBU

Poprzednie nazwy:Tajfun Legionowo
Kapitan:Kamil Wojciechowski
Telefon:691 878 745
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:12 : 7  THC  (2015-10-25)
Najwyższa przegrana:1 : 11  FC Zerowcy  (2018-11-04)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Banaszek Michał23 lat732017-09-01
2.Kaza Konrad24 lat1022017-09-01
3.Kaza Rafał25 lat412017-09-01
4.Kowalczyk Kamil26 lat342017-09-01
5.Lech Maciej25 lat472017-09-01
6.Pyśk Paweł24 lat02017-09-01
7.Sieradzki Piotr48 lat02017-09-01
8.Sierawski Mariusz25 lat62017-09-01
9.Wojciechowski Kamil25 lat302017-09-01
10.Wojciechowski Maciej20 lat82017-09-01
11.Wojciechowski Michał20 lat82017-09-01
12.Woźniak Błażej24 lat72017-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Gendas Marcinbrak danych332015-05-232015-07-12
2.Gendas Marcinbrak danych332015-09-012016-07-17
3.Janicki Arturbrak danych192014-09-012015-07-12
4.Janicki Marcinbrak danych412014-09-012015-07-12
5.Kaza Mirosławbrak danych22016-09-012017-07-31
6.Sadowski Patrykbrak danych92015-09-012016-07-17
7.Walecki Jakubbrak danych192016-04-102016-07-17
8.Winkler Konradbrak danych32015-09-012016-07-17
9.Zalewski Konradbrak danych42014-09-012015-07-12
10.Łada Patryk24 lat252014-09-012015-07-12
11.Łada Patryk24 lat252015-09-012016-04-10

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią