Tajfun Azkaban Legionowo

BRAK HERBU

Poprzednie nazwy:Tajfun Legionowo
Kapitan:Kamil Wojciechowski
Telefon:691 878 745
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:12 : 7  THC  (2015-10-25)
Najwyższa przegrana:1 : 11  FC Zerowcy  (2018-11-04)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bachurski Piotr39 lat562018-09-09
2.Gendas Marcinbrak danych462018-09-09
3.Kaza Konrad25 lat1182018-09-09
4.Kaza Rafał26 lat472018-09-09
5.Kowalczyk Kamil27 lat432018-09-09
6.Lech Maciej25 lat562018-09-09
7.Pyśk Paweł24 lat02018-09-09
8.Sieradzki Piotr49 lat02018-09-09
9.Sierawski Mariusz26 lat62018-09-09
10.Walecki Jakunbrak danych212018-09-09
11.Wojciechowski Kamil26 lat372018-09-09
12.Wojciechowski Maciej20 lat102018-09-09
13.Wojciechowski Michał20 lat122018-09-09
14.Woźniak Błażej25 lat72018-09-09
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Banaszek Michał24 lat732017-06-202017-07-31
2.Banaszek Michał24 lat732017-09-012018-06-30
3.Janicki Arturbrak danych332014-09-012015-07-12
4.Janicki Marcinbrak danych502014-09-012015-07-12
5.Kaza Mirosławbrak danych22016-09-012017-07-31
6.Sadowski Patrykbrak danych92015-09-012016-07-17
7.Winkler Konradbrak danych32015-09-012016-07-17
8.Zalewski Konradbrak danych42014-09-012015-07-12
9.Łada Patryk24 lat262014-09-012015-07-12
10.Łada Patryk24 lat262015-09-012016-04-10

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią