Junit Legionowo

Poprzednie nazwy:Junit
Kapitan:Kamil Mazurkiewicz
Telefon:790 777 196
Strona www:http://junitegionowo.futbolowo.pl/index.php
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:22 : 2  Eyjafjallajökull  (2015-10-24)
Najwyższa przegrana:4 : 11  Nietykalni  (2018-10-07)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bednarz Bartek118 lat172019-09-01
2.Dąbrowski Bartoszbrak danych22019-09-01
3.Deptuła Jakub118 lat22019-09-01
4.Góralski Mariusz26 lat32019-09-01
5.Koński Hubert27 lat102019-09-01
6.Kozioł Mikołaj21 lat452019-09-01
7.Kruk Karol22 lat602019-09-01
8.Mrozowski Mateusz26 lat52019-09-01
9.Rajchert Piotrbrak danych62019-09-01
10.Reks Mateuszbrak danych62019-09-01
11.Sejdak Grzegorzbrak danych02019-09-01
12.Suska Dariuszbrak danych22019-09-01
13.Szymański Piotr23 lat892019-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Biliński Karolbrak danych132018-09-092019-07-01
2.Bojarski Damianbrak danych32014-09-012015-07-12
3.Bunkowski Mateuszbrak danych02015-03-182015-07-12
4.Dobrzeniecki Hubert20 lat02017-10-032018-06-30
5.Dobrzeniecki Hubert20 lat02018-09-092019-07-01
6.Golian Patrykbrak danych232014-09-012015-07-12
7.Golian Patrykbrak danych232016-09-192017-07-31
8.Golian Patrykbrak danych232015-09-012016-07-17
9.Gołębiewski Kamil28 lat02016-03-092016-07-17
10.Grabarczyk Krzysztofbrak danych12014-10-072015-03-18
11.Jakubiak Wiktorbrak danych02016-10-142017-07-31
12.Jatczak Mateuszbrak danych132014-09-012015-07-12
13.Jatczak Mateuszbrak danych132015-09-012016-07-17
14.Jop Mateusz27 lat112016-09-012017-07-31
15.Kot Sebastian20 lat142014-09-012015-07-12
16.Kot Sebastian20 lat142015-09-012016-07-17
17.Lewandowski Kacper23 lat132014-09-012015-07-12
18.Lewandowski Kacper23 lat132017-09-012018-06-30
19.Lewandowski Kacper23 lat132015-09-012016-07-17
20.Lewandowski Kacper23 lat132016-09-192017-07-31
21.Lewandowski Jacek118 lat02016-10-062017-07-31
22.Lewicki Jan21 lat122015-09-012016-07-17
23.Lewtak Jakubbrak danych02018-09-092019-07-01
24.Machaj Alanbrak danych52015-03-182015-07-12
25.Mańk Adrianbrak danych62016-09-012017-07-31
26.Mańk Adrianbrak danych62014-09-012015-07-12
27.Mańk Adrianbrak danych62015-09-012016-07-17
28.Mazurkiewicz Kamil24 lat382015-09-012016-07-17
29.Mazurkiewicz Kamil24 lat382016-09-012017-07-31
30.Mazurkiewicz Kamil24 lat382017-09-012018-06-30
31.Mazurkiewicz Kamil24 lat382014-09-012015-07-12
32.Mróz Radosławbrak danych12018-09-092019-07-01
33.Pietrzykowski Grzegorz23 lat262016-09-012017-07-31
34.Popiołek Michał28 lat142014-09-012015-03-18
35.Poznakowski Dominikbrak danych42014-09-012015-07-12
36.Sałęga Kamilbrak danych92015-09-012016-07-17
37.Sałęga Kamilbrak danych92016-09-012017-07-31
38.Sałęga Kamilbrak danych92014-09-012015-07-12
39.Skobel Przemysławbrak danych12015-03-182015-07-12
40.Tokarski Mateuszbrak danych02014-09-012015-03-18
41.Twardowski Sebastian26 lat562015-10-062016-07-17
42.Wasilewski Robertbrak danych42016-09-012017-07-31
43.Wasilewski Robertbrak danych42014-09-012015-07-12
44.Wieczorek Tomasz24 lat192014-09-012015-07-12
45.Wróblewski Daniel22 lat392015-09-012016-07-17
46.Wróblewski Daniel22 lat392016-09-012017-07-31
47.Wysocki Krystian32 lat562016-05-092016-07-17
48.Ziąbski Danielbrak danych192018-09-092019-07-01

 

Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników. W przypadku mniejszej ilości graczy sędzia ma obowiązek przyznać walkower drużynie przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią