Junit Legionowo

Poprzednie nazwy:Junit
Kapitan:Kamil Mazurkiewicz
Telefon:790 777 196
Strona www:http://junitegionowo.futbolowo.pl/index.php
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:22 : 2  Eyjafjallajökull  (2015-10-24)
Najwyższa przegrana:4 : 11  Nietykalni  (2018-10-07)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bembas Jakubbrak danych02021-09-01
2.Deptuła Jakub121 lat112021-09-01
3.Góralski Mariusz28 lat32021-09-01
4.Gołąb Sebastianbrak danych02021-09-01
5.Ignaczak Adrianbrak danych02021-09-01
6.Koński Hubert30 lat212021-09-01
7.Kozioł Mikołaj24 lat552021-09-01
8.Kruk Karol25 lat682021-09-01
9.Mrozowski Mateusz28 lat52021-09-01
10.Należyty Janbrak danych02021-09-01
11.Orowiecki Jakubbrak danych12021-09-01
12.Pasieka Igorbrak danych102021-09-01
13.Reks Kacperbrak danych02021-09-01
14.Reks Mateuszbrak danych222021-09-01
15.Schmalz Bartłomiejbrak danych62021-09-01
16.Szymański Maciejbrak danych682021-09-01
17.Szymański Piotr25 lat1442021-09-01
18.Tetkowski Oliwierbrak danych62021-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Bednarz Bartek121 lat212020-09-012021-07-30
2.Bednarz Bartek121 lat212019-09-012020-08-30
3.Bednarz Bartłomiej121 lat212017-09-012018-06-30
4.Biliński Karolbrak danych132020-03-012020-08-30
5.Biliński Karolbrak danych132018-09-092019-07-01
6.Bojarski Damianbrak danych32014-09-012015-07-12
7.Bunkowski Mateuszbrak danych02015-03-182015-07-12
8.Dąbrowski Bartoszbrak danych22019-09-012020-08-30
9.Dobrzeniecki Hubert23 lat02018-09-092019-07-01
10.Dobrzeniecki Hubert23 lat02017-10-032018-06-30
11.Golian Patrykbrak danych232016-09-192017-07-31
12.Golian Patrykbrak danych232015-09-012016-07-17
13.Golian Patrykbrak danych232014-09-012015-07-12
14.Gołębiewski Kamil31 lat22016-03-092016-07-17
15.Grabarczyk Krzysztofbrak danych12014-10-072015-03-18
16.Jakubiak Wiktorbrak danych02016-10-142017-07-31
17.Jatczak Mateuszbrak danych142015-09-012016-07-17
18.Jatczak Mateuszbrak danych142014-09-012015-07-12
19.Jop Mateusz29 lat162016-09-012017-07-31
20.Kot Sebastian22 lat152015-09-012016-07-17
21.Kot Sebastian22 lat152014-09-012015-07-12
22.Lewandowski Kacper25 lat132017-09-012018-06-30
23.Lewandowski Kacper25 lat132014-09-012015-07-12
24.Lewandowski Kacper25 lat132015-09-012016-07-17
25.Lewandowski Kacper25 lat132016-09-192017-07-31
26.Lewandowski Jacek121 lat02016-10-062017-07-31
27.Lewicki Jan23 lat122015-09-012016-07-17
28.Lewtak Jakubbrak danych02018-09-092019-07-01
29.Machaj Alanbrak danych52015-03-182015-07-12
30.Mańk Adrianbrak danych62014-09-012015-07-12
31.Mańk Adrianbrak danych62016-09-012017-07-31
32.Mańk Adrianbrak danych62015-09-012016-07-17
33.Mazurkiewicz Kamil26 lat382014-09-012015-07-12
34.Mazurkiewicz Kamil26 lat382017-09-012018-06-30
35.Mazurkiewicz Kamil26 lat382015-09-012016-07-17
36.Mazurkiewicz Kamil26 lat382016-09-012017-07-31
37.Mieszkowski Kamilbrak danych22020-09-012021-07-30
38.Mróz Radosławbrak danych12018-09-092019-07-01
39.Mrysz Mateuszbrak danych02020-09-012021-07-30
40.Pietrzykowski Grzegorz25 lat262016-09-012017-07-31
41.Popiołek Michał31 lat212014-09-012015-03-18
42.Poznakowski Dominikbrak danych42014-09-012015-07-12
43.Rajchert Piotrbrak danych62019-09-012020-08-30
44.Reksulak Krzysztofbrak danych32020-03-012020-08-30
45.Sałęga Kamilbrak danych92016-09-012017-07-31
46.Sałęga Kamilbrak danych92014-09-012015-07-12
47.Sałęga Kamilbrak danych92015-09-012016-07-17
48.Sejdak Grzegorzbrak danych02019-09-012020-08-30
49.Skobel Przemysławbrak danych12015-03-182015-07-12
50.Suska Dariuszbrak danych242019-09-012020-08-30
51.Tokarski Mateuszbrak danych02014-09-012015-03-18
52.Twardowski Sebastian28 lat662015-10-062016-07-17
53.Wasilewski Robertbrak danych42016-09-012017-07-31
54.Wasilewski Robertbrak danych42014-09-012015-07-12
55.Wieczorek Tomasz27 lat192014-09-012015-07-12
56.Wróblewski Daniel24 lat502016-09-012017-07-31
57.Wróblewski Daniel24 lat502015-09-012016-07-17
58.Wysocki Krystian35 lat682016-05-092016-07-17
59.Ziąbski Danielbrak danych242018-09-092019-07-01

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią