Junit Legionowo

Poprzednie nazwy:Junit
Kapitan:Kamil Mazurkiewicz
Telefon:790 777 196
Strona www:http://junitegionowo.futbolowo.pl/index.php
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:22 : 2  Eyjafjallajökull  (2015-10-24)
Najwyższa przegrana:4 : 11  Nietykalni  (2018-10-07)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bednarz Bartek118 lat72018-09-09
2.Biliński Karolbrak danych132018-09-09
3.Deptuła Jakub118 lat12018-09-09
4.Dobrzeniecki Hubert20 lat02018-09-09
5.Góralski Mariusz25 lat22018-09-09
6.Koński Hubert27 lat82018-09-09
7.Kozioł Mikołaj21 lat242018-09-09
8.Kruk Karol22 lat512018-09-09
9.Lewtak Jakubbrak danych02018-09-09
10.Mróz Radosławbrak danych02018-09-09
11.Mrozowski Mateusz25 lat22018-09-09
12.Rajchert Piotrbrak danych62018-09-09
13.Suska Dariuszbrak danych02018-09-09
14.Szymański Piotr22 lat632018-09-09
15.Ziąbski Danielbrak danych192018-09-09
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Bojarski Damianbrak danych32014-09-012015-07-12
2.Bunkowski Mateuszbrak danych02015-03-182015-07-12
3.Golian Patrykbrak danych232014-09-012015-07-12
4.Golian Patrykbrak danych232015-09-012016-07-17
5.Golian Patrykbrak danych232016-09-192017-07-31
6.Gołębiewski Kamil28 lat02016-03-092016-07-17
7.Grabarczyk Krzysztofbrak danych12014-10-072015-03-18
8.Jakubiak Wiktorbrak danych02016-10-142017-07-31
9.Jatczak Mateuszbrak danych122015-09-012016-07-17
10.Jatczak Mateuszbrak danych122014-09-012015-07-12
11.Jop Mateusz26 lat82016-09-012017-07-31
12.Kot Sebastian19 lat132014-09-012015-07-12
13.Kot Sebastian19 lat132015-09-012016-07-17
14.Lewandowski Kacper22 lat132016-09-192017-07-31
15.Lewandowski Jacek118 lat02016-10-062017-07-31
16.Lewandowski Kacper22 lat132017-09-012018-06-30
17.Lewandowski Kacper22 lat132015-09-012016-07-17
18.Lewandowski Kacper22 lat132014-09-012015-07-12
19.Lewicki Jan20 lat122015-09-012016-07-17
20.Machaj Alanbrak danych52015-03-182015-07-12
21.Mańk Adrianbrak danych62015-09-012016-07-17
22.Mańk Adrianbrak danych62016-09-012017-07-31
23.Mańk Adrianbrak danych62014-09-012015-07-12
24.Mazurkiewicz Kamil23 lat382017-09-012018-06-30
25.Mazurkiewicz Kamil23 lat382015-09-012016-07-17
26.Mazurkiewicz Kamil23 lat382016-09-012017-07-31
27.Mazurkiewicz Kamil23 lat382014-09-012015-07-12
28.Pietrzykowski Grzegorz22 lat202017-09-012018-06-30
29.Pietrzykowski Grzegorz22 lat202016-09-012017-07-31
30.Popiołek Michał28 lat102014-09-012015-03-18
31.Poznakowski Dominikbrak danych42014-09-012015-07-12
32.Sałęga Kamilbrak danych92014-09-012015-07-12
33.Sałęga Kamilbrak danych92015-09-012016-07-17
34.Sałęga Kamilbrak danych92016-09-012017-07-31
35.Skobel Przemysławbrak danych12015-03-182015-07-12
36.Tokarski Mateuszbrak danych02014-09-012015-03-18
37.Twardowski Sebastian25 lat562015-10-062016-07-17
38.Wasilewski Robertbrak danych42016-09-012017-07-31
39.Wasilewski Robertbrak danych42014-09-012015-07-12
40.Wieczorek Tomasz24 lat192014-09-012015-07-12
41.Wróblewski Daniel21 lat362015-09-012016-07-17
42.Wróblewski Daniel21 lat362016-09-012017-07-31
43.Wysocki Krystian32 lat552016-05-092016-07-17

 

Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 4 zawodników. W przypadku mniejszej ilości graczy sędzia ma obowiązek przyznać walkower drużynie przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią