FC Zerowcy

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Wiktor Kluskiewicz
Telefon:509 751 410
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:13 : 0  NJZ 2003  (2014-11-15)
Najwyższa przegrana:3 : 13  Robotnicy  (2013-09-14)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bieńkowski Daniel22 lat292018-09-09
2.Brona Błażejbrak danych32018-09-09
3.Chlebowski Piotr21 lat252018-09-09
4.Glinicki Mateusz21 lat32018-09-09
5.Glinicki Karol20 lat82018-09-09
6.Kluskiewicz Wiktor22 lat982018-09-09
7.Królak Adrian25 lat432018-09-09
8.Leszczyński Adrian22 lat762018-09-09
9.Lubiak Krystian21 lat172018-09-09
10.Lubiński Dawid21 lat32018-09-09
11.Osak Robert22 lat312018-09-09
12.Sieradz Szymon21 lat222018-09-09
13.Siudyn Rafał21 lat322018-09-09
14.Ślubowski Jakub23 lat752018-09-09
15.Szlubowski Dawid21 lat232018-09-09
16.Walecki Jakubbrak danych212018-09-09
17.Wańko Maciej24 lat232018-09-09
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Anuszkiewicz Michałbrak danych22013-09-012014-07-06
2.Anuszkiewicz Michałbrak danych22016-09-012017-07-31
3.Bekisz Michałbrak danych142013-09-012014-07-06
4.Bekisz Michałbrak danych142014-09-012015-07-12
5.Bekisz Michałbrak danych142015-09-012016-07-17
6.Chmielak Janbrak danych212017-04-062017-07-31
7.Godzina Konradbrak danych12017-06-082017-07-31
8.Jatczak Mateuszbrak danych132016-09-012017-07-31
9.Kot Sebastian20 lat132017-04-062017-07-31
10.Krawczyk Daniel20 lat172016-04-112016-07-17
11.Krawczyk Daniel20 lat172016-09-012017-07-31
12.Krawczyk Daniel20 lat172017-09-012018-06-30
13.Król Mateuszbrak danych572016-09-012017-07-31
14.Kusiński Sebastianbrak danych12014-09-012015-07-12
15.Lewandowski Jacek118 lat02017-09-012018-06-30
16.Pielaszewski Karolbrak danych92015-09-012016-07-17
17.Pielaszewski Karolbrak danych92014-09-012015-07-12
18.Pielaszewski Karolbrak danych92013-09-012014-07-06
19.Pisarek Sebastianbrak danych32014-09-012015-07-12
20.Pisarek Sebastianbrak danych32016-09-012017-07-31
21.Pisarek Sebastianbrak danych32015-09-012016-07-17
22.Podstawka Krystian20 lat192017-09-012018-06-30
23.Sieczko Kamil20 lat02017-09-012018-06-30
24.Wroński Jakub22 lat42016-09-012017-07-31
25.Wroński Jakub22 lat42017-09-012018-06-30

 

SLALP nie ponosi odpowiedzialności prawnej za kontuzje, wypadki i urazy oraz koszty leczenia wynikłe z tytułu udziału w rozgrywkach.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią