FC Zerowcy

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Wiktor Kluskiewicz
Telefon:509 751 410
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:13 : 0  NJZ 2003  (2014-11-15)
Najwyższa przegrana:3 : 13  Robotnicy  (2013-09-14)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bieńkowski Daniel22 lat302019-09-01
2.Chlebowski Piotr22 lat262019-09-01
3.Glinicki Mateusz22 lat42019-09-01
4.Kluskiewicz Wiktor22 lat1032019-09-01
5.Królak Adrian26 lat432019-09-01
6.Leszczyński Adrian22 lat842019-09-01
7.Lubiak Krystian21 lat252019-09-01
8.Lubiński Dawid22 lat42019-09-01
9.Osak Robert22 lat312019-09-01
10.Sieradz Szymon22 lat222019-09-01
11.Siudyn Rafał21 lat362019-09-01
12.Ślubowski Jakub23 lat772019-09-01
13.Szlubowski Dawid22 lat262019-09-01
14.Wańko Maciej24 lat232019-09-01
15.Wodzyński Piotrbrak danych32019-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Anuszkiewicz Michałbrak danych22013-09-012014-07-06
2.Anuszkiewicz Michałbrak danych22016-09-012017-07-31
3.Bekisz Michałbrak danych142013-09-012014-07-06
4.Bekisz Michałbrak danych142014-09-012015-07-12
5.Bekisz Michałbrak danych142015-09-012016-07-17
6.Chmielak Janbrak danych212017-04-062017-07-31
7.Glinicki Karol20 lat82016-09-012017-04-06
8.Glinicki Karol20 lat82018-09-092019-07-01
9.Glinicki Karol20 lat82015-11-042016-07-17
10.Godzina Konradbrak danych12017-06-082017-07-31
11.Jatczak Mateuszbrak danych132016-09-012017-07-31
12.Kot Sebastian20 lat142017-04-062017-07-31
13.Krawczyk Daniel20 lat172016-04-112016-07-17
14.Krawczyk Daniel20 lat172017-09-012018-06-30
15.Krawczyk Daniel20 lat172016-09-012017-07-31
16.Król Mateuszbrak danych572016-09-012017-07-31
17.Kusiński Sebastianbrak danych12014-09-012015-07-12
18.Lewandowski Jacek118 lat02017-09-012018-06-30
19.Pielaszewski Karolbrak danych92014-09-012015-07-12
20.Pielaszewski Karolbrak danych92015-09-012016-07-17
21.Pielaszewski Karolbrak danych92013-09-012014-07-06
22.Pisarek Sebastianbrak danych32014-09-012015-07-12
23.Pisarek Sebastianbrak danych32015-09-012016-07-17
24.Pisarek Sebastianbrak danych32016-09-012017-07-31
25.Podstawka Krystian20 lat262017-09-012018-06-30
26.Walecki Jakubbrak danych212018-09-092019-07-01
27.Wroński Jakub22 lat42016-09-012017-07-31
28.Wroński Jakub22 lat42017-09-012018-06-30

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią