Coco Jambo

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Szymon Koperkiewicz
Telefon:506 345 313
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:16 : 0  FC Żubry  (2013-09-07)
Najwyższa przegrana:3 : 14  Nietykalni  (2016-12-18)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Bralski Krystian22 lat312018-09-09
2.Bułka Kamil23 lat862018-09-09
3.Jop Mateusz26 lat92018-09-09
4.Koperkiewicz Szymon23 lat382018-09-09
5.Koperkiewicz Bartosz25 lat832018-09-09
6.Mańk Mateuszbrak danych252018-09-09
7.Olszewski Patrykbrak danych152018-09-09
8.Opat Łukaszbrak danych132018-09-09
9.Powała Patrykbrak danych102018-09-09
10.Sinkiewicz Oskar23 lat162018-09-09
11.Szor Marcin23 lat02018-09-09
12.Widort Daniel23 lat152018-09-09
13.Łoma Kamil23 lat12018-09-09
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Banaszek Łukasz22 lat692016-09-012017-07-31
2.Banaszek Łukasz22 lat692015-09-012016-07-17
3.Banaszek Michał24 lat732015-09-012016-07-17
4.Banaszek Łukasz22 lat692014-09-012015-07-12
5.Banaszek Łukasz22 lat692017-09-012018-06-30
6.Bułka Robertbrak danych02015-09-012016-07-17
7.Bułka Robertbrak danych02015-03-132015-07-12
8.Bułka Robertbrak danych02016-09-012017-07-31
9.Chmielak Janbrak danych212015-09-012016-07-17
10.Chmielak Janbrak danych212013-09-012014-07-06
11.Chmielak Janbrak danych212015-03-132015-07-12
12.Chmielak Janbrak danych212016-09-012017-07-31
13.Kalinowski Michał26 lat202017-09-012018-06-30
14.Kowalski Bartosz22 lat1612014-09-012015-07-12
15.Krupa Adrian25 lat62017-09-012018-06-30
16.Matyjasek Piotrbrak danych42015-09-012016-07-17
17.Matyjasek Piotrbrak danych42016-09-012017-07-31
18.Matyjasek Piotrbrak danych42014-09-012015-07-12
19.Matyjasek Piotrbrak danych42013-09-012014-07-06
20.Modzelewski Maciej23 lat82016-09-012017-07-31
21.Modzelewski Maciej23 lat82014-09-012015-07-12
22.Modzelewski Maciej23 lat82017-09-012018-06-30
23.Modzelewski Maciej23 lat82015-09-012016-07-17
24.Modzelewski Maciej23 lat82013-09-012014-07-06
25.Oleś Kacperbrak danych1192016-09-012017-07-31
26.Oleś Kacperbrak danych1192015-09-012016-07-17
27.Pawlak Jakub21 lat72015-09-012016-07-17
28.Pawlak Jakub21 lat72016-09-012016-12-31
29.Pawlak Jakub21 lat72015-03-132015-07-12
30.Pawlak Jakub21 lat72013-09-012014-07-06
31.Pisarek Sebastianbrak danych32013-09-012014-07-06
32.Psiuk Krzysztofbrak danych32016-09-012017-07-31
33.Romatowski Karol22 lat182016-04-012016-07-17
34.Romatowski Karol22 lat182017-09-012018-06-30
35.Romatowski Filip20 lat02017-09-012018-06-30
36.Romatowski Karol22 lat182014-09-012015-07-12
37.Romatowski Karol22 lat182016-09-012017-07-31
38.Romatowski Karol22 lat182013-09-012014-07-06
39.Ryszewski Kamil23 lat282015-09-012016-07-17
40.Ryszewski Kamil23 lat282017-09-012018-06-30
41.Ryszewski Kamil23 lat282014-09-012015-07-12
42.Ryszewski Kamil23 lat282016-09-012017-07-31
43.Ryszewski Kamil23 lat282013-09-012014-07-06
44.Sidun Rafał21 lat322015-09-012016-07-17
45.Sidun Rafał21 lat322015-03-132015-07-12
46.Śliwiński Mateusz21 lat82017-09-012018-06-30
47.Świtoń Karolbrak danych42016-09-012017-07-31
48.Świtoń Karolbrak danych42013-09-012014-07-06
49.Świtoń Karolbrak danych42014-09-012015-07-12
50.Wydra Sebastian22 lat392016-09-012017-07-31
51.Wydra Sebastian22 lat392016-04-032016-07-17
52.Wydra Sebastian22 lat392017-09-012018-06-30

 

Kara obowiązuje przez cały okres jej trwania (zdobycie bramki przez którąkolwiek z drużyn nie przerywa kary).

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią