Coco Jambo

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Szymon Koperkiewicz
Telefon:506 345 313
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:16 : 0  FC Żubry  (2013-09-07)
Najwyższa przegrana:3 : 14  Nietykalni  (2016-12-18)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Banaszek Łukasz36 lat82019-09-01
2.Bralski Krystian23 lat312019-09-01
3.Brona Błażejbrak danych32019-09-01
4.Bułka Kamil23 lat1042019-09-01
5.Jop Mateusz27 lat112019-09-01
6.Kado Grzegorz24 lat262019-09-01
7.Koperkiewicz Szymon23 lat392019-09-01
8.Koperkiewicz Bartosz25 lat852019-09-01
9.Mańk Mateuszbrak danych392019-09-01
10.Modzelewski Maciej23 lat82019-09-01
11.Mróz Mateuszbrak danych172019-09-01
12.Opat Łukaszbrak danych172019-09-01
13.Powała Patrykbrak danych112019-09-01
14.Sinkiewicz Oskar23 lat232019-09-01
15.Szor Marcin23 lat02019-09-01
16.Woszczyński Andrzej21 lat02019-09-01
17.Żołek Filipbrak danych42019-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Banaszek Łukasz23 lat692015-09-012016-07-17
2.Banaszek Michał24 lat732015-09-012016-07-17
3.Banaszek Łukasz23 lat692017-09-012018-06-30
4.Banaszek Łukasz23 lat692016-09-012017-07-31
5.Banaszek Łukasz23 lat692014-09-012015-07-12
6.Bułka Robertbrak danych02015-03-132015-07-12
7.Bułka Robertbrak danych02015-09-012016-07-17
8.Bułka Robertbrak danych02016-09-012017-07-31
9.Chmielak Janbrak danych212013-09-012014-07-06
10.Chmielak Janbrak danych212015-03-132015-07-12
11.Chmielak Janbrak danych212015-09-012016-07-17
12.Chmielak Janbrak danych212016-09-012017-07-31
13.Kalinowski Michał26 lat202017-09-012018-06-30
14.Kowalski Bartosz22 lat1612014-09-012015-07-12
15.Krupa Adrian25 lat62017-09-012018-06-30
16.Matyjasek Piotrbrak danych52014-09-012015-07-12
17.Matyjasek Piotrbrak danych52015-09-012016-07-17
18.Matyjasek Piotrbrak danych52016-09-012017-07-31
19.Matyjasek Piotrbrak danych52013-09-012014-07-06
20.Oleś Kacperbrak danych1542016-09-012017-07-31
21.Oleś Kacperbrak danych1542015-09-012016-07-17
22.Olszewski Patrykbrak danych152018-09-092019-07-01
23.Pawlak Jakub22 lat152015-03-132015-07-12
24.Pawlak Jakub22 lat152015-09-012016-07-17
25.Pawlak Jakub22 lat152016-09-012016-12-31
26.Pawlak Jakub22 lat152013-09-012014-07-06
27.Pisarek Sebastianbrak danych32013-09-012014-07-06
28.Psiuk Krzysztofbrak danych32016-09-012017-07-31
29.Romatowski Karol22 lat182016-09-012017-07-31
30.Romatowski Karol22 lat182017-09-012018-06-30
31.Romatowski Filip21 lat02017-09-012018-06-30
32.Romatowski Karol22 lat182016-04-012016-07-17
33.Romatowski Karol22 lat182013-09-012014-07-06
34.Romatowski Karol22 lat182014-09-012015-07-12
35.Ryszewski Kamil23 lat282013-09-012014-07-06
36.Ryszewski Kamil23 lat282016-09-012017-07-31
37.Ryszewski Kamil23 lat282015-09-012016-07-17
38.Ryszewski Kamil23 lat282014-09-012015-07-12
39.Ryszewski Kamil23 lat282017-09-012018-06-30
40.Sidun Rafał21 lat362015-09-012016-07-17
41.Sidun Rafał21 lat362015-03-132015-07-12
42.Śliwiński Mateusz21 lat102017-09-012018-06-30
43.Świtoń Karolbrak danych42013-09-012014-07-06
44.Świtoń Karolbrak danych42016-09-012017-07-31
45.Świtoń Karolbrak danych42014-09-012015-07-12
46.Widort Daniel23 lat152016-09-012017-07-31
47.Widort Daniel23 lat152014-03-162014-07-06
48.Widort Daniel23 lat152015-09-012016-07-17
49.Widort Daniel23 lat152017-09-012018-06-30
50.Widort Daniel23 lat152018-09-092019-07-01
51.Widort Daniel23 lat152014-09-012015-07-12
52.Wydra Sebastian23 lat442017-09-012018-06-30
53.Wydra Sebastian23 lat442016-09-012017-07-31
54.Wydra Sebastian23 lat442016-04-032016-07-17
55.Łoma Kamil23 lat12018-09-092019-07-01
56.Łoma Kamil23 lat12017-09-012018-06-30
57.Łoma Kamil23 lat12016-09-012017-07-31
58.Łoma Kamil23 lat12015-09-012016-07-17
59.Łoma Kamil23 lat12014-09-012015-07-12
60.Łoma Kamil23 lat12013-09-012014-07-06

 

Kara obowiązuje przez cały okres jej trwania (zdobycie bramki przez którąkolwiek z drużyn nie przerywa kary).

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią