Coco Jambo

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Szymon Koperkiewicz
Telefon:506 345 313
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:16 : 0  FC Żubry  (2013-09-07)
Najwyższa przegrana:3 : 14  Nietykalni  (2016-12-18)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Banaszek Łukasz22 lat692017-09-01
2.Bralski Krystian22 lat312017-09-01
3.Bułka Kamil22 lat662017-09-01
4.Jop Mateusz26 lat72017-09-01
5.Kalinowski Michał25 lat202017-09-01
6.Koperkiewicz Szymon22 lat362017-09-01
7.Krupa Adrian24 lat62017-09-01
8.Modzelewski Maciej22 lat82017-09-01
9.Romatowski Filip20 lat02017-09-01
10.Romatowski Karol21 lat182017-09-01
11.Ryszewski Kamil22 lat282017-09-01
12.Sinkiewicz Oskar22 lat02017-09-01
13.Śliwiński Mateusz20 lat02017-09-01
14.Szor Marcin22 lat02017-09-01
15.Widort Daniel22 lat152017-09-01
16.Wydra Sebastian22 lat372017-09-01
17.Łoma Kamil22 lat12017-09-01
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Banaszek Michał23 lat732015-09-012016-07-17
2.Bułka Robertbrak danych02016-09-012017-07-31
3.Bułka Robertbrak danych02015-09-012016-07-17
4.Bułka Robertbrak danych02015-03-132015-07-12
5.Chmielak Janbrak danych212013-09-012014-07-06
6.Chmielak Janbrak danych212016-09-012017-07-31
7.Chmielak Janbrak danych212015-09-012016-07-17
8.Chmielak Janbrak danych212015-03-132015-07-12
9.Kowalski Bartosz21 lat1612014-09-012015-07-12
10.Matyjasek Piotrbrak danych02013-09-012014-07-06
11.Matyjasek Piotrbrak danych02016-09-012017-07-31
12.Matyjasek Piotrbrak danych02015-09-012016-07-17
13.Matyjasek Piotrbrak danych02014-09-012015-07-12
14.Oleś Kacperbrak danych182015-09-012016-07-17
15.Oleś Kacperbrak danych182016-09-012017-07-31
16.Pawlak Jakub21 lat72015-03-132015-07-12
17.Pawlak Jakub21 lat72015-09-012016-07-17
18.Pawlak Jakub21 lat72013-09-012014-07-06
19.Pawlak Jakub21 lat72016-09-012016-12-31
20.Pisarek Sebastianbrak danych32013-09-012014-07-06
21.Psiuk Krzysztofbrak danych32016-09-012017-07-31
22.Sidun Rafał20 lat272015-03-132015-07-12
23.Sidun Rafał20 lat272015-09-012016-07-17
24.Świtoń Karolbrak danych42014-09-012015-07-12
25.Świtoń Karolbrak danych42013-09-012014-07-06
26.Świtoń Karolbrak danych42016-09-012017-07-31

 

Kara obowiązuje przez cały okres jej trwania (zdobycie bramki przez którąkolwiek z drużyn nie przerywa kary).

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią