Zryte Czosnki

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Jakub Dziedzic
Telefon:661 788 533
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:14 : 3  Twierdza  (2017-11-19)
Najwyższa przegrana:1 : 10  Boca Juniors  (2016-07-03)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
1.Baczyński Janek26 lat32018-09-09
2.Chrzanowski Michał30 lat232018-09-09
3.Dąbrowski Dominik27 lat112018-09-09
4.Dziedzic Jakub27 lat242018-09-09
5.Dziedzic Marcinbrak danych32018-09-09
6.Grzelak Patryk27 lat532018-09-09
7.Hassan Adan26 lat132018-09-09
8.Kalinowski Piotr29 lat362018-09-09
9.Korczak Wojciech28 lat982018-09-09
10.Kosk Patryk30 lat272018-09-09
11.Koźliński Bartłomiejbrak danych932018-09-09
12.Madej Paweł26 lat332018-09-09
13.Paczkowski Mateuszbrak danych02018-09-09
14.Piekarzewski Rafał28 lat1072018-09-09
15.Skowroński Bartek27 lat22018-09-09
16.Wasilewski Michał25 lat402018-09-09
17.Wiśniewski Michałbrak danych52018-09-09
18.Wisniewski Mateuszbrak danych02018-09-09
19.Wójcik Piotr28 lat262018-09-09
20.Łączyński Maciej25 lat02018-09-09
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Brodnicki Konradbrak danych02016-09-012017-07-31
2.Brodnicki Konradbrak danych02016-06-162016-07-17
3.Dłutowski Cezary26 lat52017-09-012018-06-30
4.Dłutowski Cezary26 lat52016-09-012017-07-31
5.Dłutowski Cezary26 lat52013-10-022014-07-06
6.Dłutowski Cezary26 lat52014-09-012015-07-12
7.Dłutowski Cezary26 lat52015-09-012016-07-17
8.Falęta Sebastian28 lat02013-09-052014-07-06
9.Klonowski Marcinbrak danych12013-09-012014-07-06
10.Klonowski Marcinbrak danych12015-09-012016-07-17
11.Klonowski Marcinbrak danych12014-09-012015-07-12
12.Madej Piotrbrak danych32013-09-012014-07-06
13.Madej Piotrbrak danych32014-09-012015-07-12
14.Madej Piotrbrak danych32015-09-012016-07-17
15.Olszewski Dominikbrak danych52014-09-012015-07-12
16.Olszewski Dominikbrak danych52015-09-012016-07-17
17.Olszewski Dominikbrak danych52016-09-012017-07-31
18.Olszewski Dominikbrak danych52013-09-012014-07-06
19.Otowski Arkadiuszbrak danych72017-05-242017-07-31
20.Schlade Bartosz30 lat142014-09-012015-07-12
21.Schlade Bartosz30 lat142013-09-012014-07-06
22.Wiśniewski Mateuszbrak danych02016-09-012017-07-31
23.Wiśniewski Michałbrak danych02016-09-012017-07-31
24.Wiśniewski Mateuszbrak danych02017-09-012018-06-30
25.Wiśniewski Michałbrak danych02017-09-012018-06-30
26.Wójcikowski Adam28 lat382015-09-012016-07-17
27.Wójcikowski Adam28 lat382013-09-012014-07-06
28.Wójcikowski Adam28 lat382016-09-012017-07-31
29.Wójcikowski Adam28 lat382014-09-012015-07-12
30.Wójcikowski Adam28 lat382017-09-012018-06-30

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią