Young Boys Legionowo

Poprzednie nazwy:brak danych
Kapitan:Michał Gąska
Telefon:602 840 655
Strona www:brak danych
Adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Najwyższa wygrana:19 : 7  Wariaci Team  (2017-01-29)
Najwyższa przegrana:5 : 7  Robotnicy  (2016-06-11)
SKŁAD DRUŻYNY
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszenia
W DRUŻYNIE GRALI:
Lp.Nazwisko i ImięWiekBramkiData zgłoszeniaData odejścia
1.Affek Sebastianbrak danych132015-04-052015-07-12
2.Affek Patrykbrak danych132015-09-012016-07-17
3.Affek Patrykbrak danych132015-12-192016-07-01
4.Bachurski Piotr39 lat562013-09-012014-07-06
5.Bachurski Piotr39 lat562014-09-012015-07-12
6.Bachurski Piotr39 lat562015-09-012016-07-17
7.Bachurski Piotr39 lat562015-12-192016-07-01
8.Bachurski Piotr39 lat562016-09-012017-07-31
9.Bachurski Piotr39 lat562017-09-012018-06-30
10.Baczyński Jan27 lat32015-12-192016-07-01
11.Bieńko Mateusz24 lat102013-09-012014-07-06
12.Bieńko Mateusz24 lat102014-09-012015-07-12
13.Bieńko Mateusz24 lat102015-09-012016-07-17
14.Bieńko Mateusz24 lat102015-12-192016-07-01
15.Bieńko Mateusz24 lat102016-09-012017-07-31
16.Bieńko Mateusz24 lat102017-09-012018-06-30
17.Boberek Franciszekbrak danych42013-09-012014-07-06
18.Boberek Franciszekbrak danych42014-09-012015-07-12
19.Broszczak Filipbrak danych72015-09-012016-07-17
20.Broszczak Filipbrak danych72015-12-192016-07-01
21.Bujak Janbrak danych82014-03-252014-07-06
22.Bujak Janbrak danych82014-09-012015-04-05
23.Bujak Janbrak danych82016-06-082016-07-17
24.Bujak Janbrak danych82016-09-012017-07-31
25.Ciejka Grzegorz34 lat02017-09-012018-06-30
26.Falęta Damian25 lat1072013-09-012014-07-06
27.Falęta Damian25 lat1072014-09-012015-07-12
28.Falęta Damian25 lat1072015-09-012016-07-17
29.Falęta Damian25 lat1072015-12-192016-07-01
30.Falęta Damian25 lat1072016-09-012017-07-31
31.Falęta Damian25 lat1072017-09-012018-06-30
32.Gąska Michał24 lat2082013-09-012014-07-06
33.Gąska Michał24 lat2082014-09-012015-07-12
34.Gąska Michał24 lat2082015-09-012016-07-17
35.Gąska Michał24 lat2082015-12-192016-07-01
36.Gąska Michał24 lat2082016-09-012017-07-31
37.Gąska Michał24 lat2082017-09-012018-06-30
38.Gębarowski Mateusz25 lat62013-09-012014-07-06
39.Gębarowski Mateusz25 lat62014-09-012015-07-12
40.Gębarowski Mateusz25 lat62015-09-012016-07-17
41.Gębarowski Mateusz25 lat62015-12-192016-07-01
42.Gębarowski Mateusz25 lat62016-09-012017-07-31
43.Gębarowski Mateusz25 lat62017-09-012018-06-30
44.Godzina Konradbrak danych12013-09-012014-07-06
45.Godzina Konradbrak danych12014-09-012015-04-05
46.Jaskowski Cyprian20 lat52014-10-182015-07-12
47.Jaśkowski Cyprian20 lat52015-09-012016-07-17
48.Jaśkowski Cyprian20 lat52015-12-192016-07-01
49.Jaśkowski Cyprian20 lat52016-09-012017-07-31
50.Karaszewski Konrad37 lat32015-09-012016-07-17
51.Karaszewski Konrad37 lat32015-12-192016-07-01
52.Karaszewski Konrad37 lat32016-09-012017-07-31
53.Karaszewski Konrad37 lat32017-09-012018-06-30
54.Koćmierowski Martin23 lat562013-09-012013-09-02
55.Koćmierowski Martin23 lat562017-09-142018-07-01
56.Koperkiewicz Bartosz25 lat822013-09-012014-07-06
57.Koperkiewicz Bartosz25 lat822014-09-012015-07-12
58.Koperkiewicz Bartosz25 lat822015-09-012016-07-17
59.Koperkiewicz Bartosz25 lat822015-12-192016-07-01
60.Koperkiewicz Bartosz25 lat822016-09-012017-07-31
61.Koperkiewicz Bartosz25 lat822017-09-012018-06-30
62.Kowalski Bartosz22 lat1612015-12-062016-07-17
63.Kowalski Bartosz22 lat1612015-12-192016-07-01
64.Kowalski Bartosz22 lat1612016-09-012017-07-31
65.Kowalski Bartosz22 lat1612017-09-012018-06-30
66.Kozera Janbrak danych312013-09-012014-07-06
67.Kozera Janbrak danych312014-09-012015-07-12
68.Kozera Janbrak danych312015-09-012016-07-17
69.Kozera Janbrak danych312015-12-192016-07-01
70.Kozera Janbrak danych312016-09-012017-07-31
71.Maciejewski Rafałbrak danych02015-09-012016-07-17
72.Nowak Dominikbrak danych02015-09-012016-07-17
73.Pawlak Jakub21 lat72017-03-082017-07-31
74.Pawlak Jakub21 lat72017-09-012018-06-30
75.Pryciak Mateusz31 lat882013-09-012014-07-06
76.Pryciak Mateusz31 lat882014-09-012015-07-12
77.Pryciak Mateusz31 lat882015-09-012016-07-17
78.Pryciak Mateusz31 lat882015-12-192016-07-01
79.Pryciak Mateusz31 lat882016-09-012017-07-31
80.Pryciak Mateusz31 lat882017-09-012018-06-30
81.Sidun Rafał21 lat292017-03-082017-07-31
82.Sidun Rafał21 lat292017-09-012018-06-30
83.Ślubowski Jakub22 lat752013-09-012014-07-06
84.Ślubowski Jakub22 lat752014-09-012015-07-12
85.Ślubowski Jakub22 lat752015-09-012016-07-17
86.Ślubowski Jakub22 lat752015-12-192016-07-01
87.Ślubowski Jakub22 lat752016-09-012017-07-31
88.Ślubowski Jakub22 lat752017-09-012018-06-30
89.Smalek Michałbrak danych62013-09-012014-07-06
90.Smalek Michałbrak danych62014-09-012015-07-12
91.Smalek Michałbrak danych62015-09-012016-07-17
92.Smalek Michałbrak danych62015-12-192016-07-01
93.Smalek Michałbrak danych62016-09-012017-07-31
94.Szypulski Maciejbrak danych42013-09-012014-07-06
95.Szypulski Maciejbrak danych42014-09-012015-07-12
96.Szypulski Maciejbrak danych42015-09-012016-07-17
97.Szypulski Maciejbrak danych42015-12-192016-07-01
98.Szypulski Maciejbrak danych42016-09-012017-07-31
99.Więch Patrykbrak danych22014-10-182015-07-12
100.Woliński Wiktorbrak danych02015-09-012016-07-17
101.Woliński Wiktorbrak danych02015-12-192016-07-01
102.Zalewski Konradbrak danych42013-09-012014-07-06
103.Zalewski Konradbrak danych42015-11-032016-07-17
104.Zalewski Konradbrak danych42015-12-192016-07-01
105.Ziółkowski Marekbrak danych32014-11-142015-07-12

 

Wykonujący rzut wolny decyduje o tym, czy gra będzie wznowiona na gwizdek sędziego.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią