Strzelcy - III Liga B

BramkiNazwisko i imięDrużyna
58Czyżak KamilDream Team
26Małyszew PiotrGol Hunters
22Sieradz SzymonDream Team
16Daziński MichałSektor 7
Konopka NorbertŁódka Bols J.P.
14Parcheta KamilMickiewicza
Wojtecki MichałMickiewicza
12Brączkowski MariuszFC Śfagiers
Majchrowicz PrzemysławŁódka Bols J.P.
Pędowski DamianSektor 7
Sarna KarolDream Team
Sójka PawełFC Śfagiers
Wawszczak MichałŁódka Bols J.P.
Wyszkowski DanielGol Hunters
10Kalkowski MateuszFC Śfagiers
Kiciński DariuszMickiewicza
8Kachniarz MariuszNJZ 2003
Kostecki AdrianSektor 7
Miecznikowski ŁukaszŁódka Bols J.P.
Targoński AdrianKS KK-POL
7Gawarski MateuszŁódka Bols J.P.
Kmiołek ArturGol Hunters
Matusik ŁukaszSzkoda Czasu
Zakrzewski RafałSzkoda Czasu
6Hołubiuk RadosławMickiewicza
Pędowski AdamSektor 7
Przybysz TomaszFC Śfagiers
Weiss JarosławGol Hunters
Włodarczyk AdamFC Śfagiers
Łabędź MichałDream Team
5Nowakowski PawełSzkoda Czasu
Polczyński MarcinSzkoda Czasu
Wójcik MarcinDaj Na Bańkę
4Chudorliński MateuszDream Team
Kocun GrzegorzGol Hunters
Milewski ArkadiuszSektor 7
Pacanowski ŁukaszKS KK-POL
Panas DamianKS KK-POL
Wierzbiński MichałMickiewicza
3Grabowski ŁukaszDaj Na Bańkę
Jastrzębski KarolNJZ 2003
Karwowski MariuszSzkoda Czasu
Nowakowski AndrzejSzkoda Czasu
Prusinowski SebastianSzkoda Czasu
Prusinowski ŁukaszSzkoda Czasu
Przybysz MaciejDream Team
Rasiński AdrianNJZ 2003
Szczepański KamilSektor 7
2Banaszek ŁukaszMickiewicza
Biernat PawełSektor 7
Bogusiewicz PawełDream Team
Bozzanca GiuseppeDream Team
Falęcki RobertMickiewicza
Filipiak PiotrFC Śfagiers
Górka CezarySektor 7
Górka PiotrSektor 7
Ickiewicz JacekMickiewicza
Jankowski MarcinSektor 7
Kubalski CezaryDaj Na Bańkę
Lodzik MichałŁódka Bols J.P.
Majchrowicz AdrianŁódka Bols J.P.
Mioduszewski MichałDream Team
Mróz PatrykMickiewicza
Polak JakubFC Śfagiers
Poliński ŁukaszGol Hunters
Rosiński ŁukaszŁódka Bols J.P.
Sibicki TomaszDream Team
Sokół RobertMickiewicza
Stankiewicz ArturSektor 7
Staszewski BartłomiejDaj Na Bańkę
Stelmaszczyk CezaryDaj Na Bańkę
Szacherski MarcinGol Hunters
Szymczak MichałGol Hunters
Tschirschnitz DamianDaj Na Bańkę
Walecki DamianGol Hunters
Wasik MarcinKS KK-POL
1Andrzejczak AdrianGol Hunters
Bieńkowski DanielNJZ 2003
Czapski KamilFC Śfagiers
Duliasz PawełDaj Na Bańkę
Jakubiak MaciejNJZ 2003
Kopczyński DominikDaj Na Bańkę
Lis PiotrDaj Na Bańkę
Matusik MichałSzkoda Czasu
Pakosiński MarcinDaj Na Bańkę
Polak ArkadiuszFC Śfagiers
Reszka KrzysztofFC Śfagiers
Smulewicz MariuszFC Śfagiers
Świtoń KrzysztofNJZ 2003
Zieliński KamilŁódka Bols J.P.

 

Udział w meczu nieuprawnionego do gry zawodnika skutkuje automatycznie przyznaniem walkowera dla drużyny przeciwnej.

Kontakt | Współpraca | Regulamin | Zostań sędzią